Witcher 2. sezona apstiprināta 2021. gada decembrī

Witcher 2. sezona apstiprināta 2021. gada decembrī

WitcherCon mūs nav pievīlis! Netflix ir paziņojis izlaišanas datumu Ragana sezona 2 . Šeit ir viss, ko mēs zinām līdz šim.Kad uzzinājām, ka WitcherCon notiek 9. jūlijā, mēs cerējām, ka tas nesīs lieliskas ziņas par izlaišanas datumu. Netflix noteikti nepievīla, sniedzot mums ne tikai izlaišanas datumu, bet arī sēriju nosaukumus.

Pēc tam, kad uzzinājām, ka filmēšana ir beigusies un sezona noteikti ieradīsies 2021. gada 4. ceturksnī, mēs uzminējām, ka tas būs 2021. gada decembris. Tas dos laiku pēcapstrādes darbiem, un pienāks laiks līdz ar pirmās sezonas iznākšanu. kas ieradās 2019. gada decembrī.

svešas lietas 11 kostīms

Oficiālais izlaišanas datums Ragana 2 sezona ir Piektdiena, 17. decembris. Visas astoņas sērijas tiks izlaistas uzreiz.

Paziņojums nāca ar sezonas galveno mākslu. Džeralts stāv kopā ar Ciri, kad viņi stāv uz klints malas, no kuras paveras skats uz tālumā esošo pili. Vai viņi atgūs pili otrās sezonas laikā? Vai Ciri vēlēsies atgūt savas pirmdzimtības tiesības?RAGANIS
2. SEZONA
17. DECEMBRIS #WitcherCon pic.twitter.com/HPjeucd1f4

— Netflix Geeked (@NetflixGeeked) 2021. gada 9. jūlijs

The Witcher 2. sezonas sēriju nosaukumi

Mēs ne tikai publicējām aizraujošās ziņas par izlaišanas datumu, bet arī saņēmām nosaukumus no septiņām no astoņām sērijām. Fināla nosaukums nav dalīts, iespējams, dažu spoileru dēļ, ko tas varēja atklāt. Turklāt dažreiz mums vienkārši vajadzīgs pārsteigums vai divi, pirms sezona beidzas.Sezonas pirmizrādei dots nosaukums Patiesības grauds. Tā varētu būt iespēja atklāt patiesību par Džeraltu un Ciri. Abi pavadīja visu pirmo sezonu, meklējot viens otru, un Ciri īsti nesaprata iemeslu. Ir pienācis laiks viņai uzzināt patiesību par savu pagātni un to, kā viņa ir saistīta ar Džeraltu.

Balstoties uz tituliem, fani noteikti var sākt spekulēt par to, kas notiks otrajā sezonā. Ir seši mēneši, lai tos sadalītu, kā arī jebko citu, kas var rasties, lai saglabātu šovu prātā.

THE WITCHER 2. SEZONAS SĒRIJU NOSAUKUMS:

1. sērija – patiesības grauds
2. sērija – Kārs Morens
3. sērija – Kas ir pazaudēts
4. sērija – Redāna izlūkošana
5. sērija – pagrieziet muguru
6. sērija – dārgais draugs
7. sērija – Volets Meirs
8. sērija — [REDACTED]

— Netflix Geeked (@NetflixGeeked) 2021. gada 9. jūlijs

Ko jūs domājat par vienu Ragana 2. sezona nosaukumi nozīmē? Dalieties savās domās tālāk sniegtajos komentāros.