Vai The Simpsons 30. sezona straumēs Hulu, kamēr seriāls tiks rādīts Fox?

Vai The Simpsons 30. sezona straumēs Hulu, kamēr seriāls tiks rādīts Fox?

UNIVERSĀLĀ PILSĒTA, Kalifornija - 12. maijs: Simpsoni apmeklē

UNIVERSĀLĀ PILSĒTA, Kalifornija - 12. maijs: Simpsoni 2015. gada 12. maijā Universal City, Kalifornijā, piedalās preses pasākumā “Taste of Springfield” Universal Studios Hollywood. (Alberto E. Rodrigesa / Getty Images fotogrāfija)Tikai pēc dažiem mēnešiem Simpsoni 30. sezonā atgriezīsies televīzijā. Jautājums ir, vai sezonas pirmizrāde tiks rādīta gan Fox, gan Hulu, vai tikai Fox?

Kad Simpsoni debitē nākamajā sezonā, sērija sāks 30. sezonu. Pirmizrāde notiks Fox, kā tas ir bijis pierasts pēdējos desmit plus gadus. Vienīgā atšķirība šogad ir tā, ka Fox ir padarījis epizodes pieejamas Hulu. Sērija tika pievienota Hulu bibliotēkai 2017. gadā līdzās 29. sezonai, liekot apšaubīt, vai 30. sezona būs straumēšanas pakalpojumā. Simpsoni atgriešanās septembrī.

Labā ziņa ir tā, ka Hulu mēdz augšupielādēt jaunākās epizodes neilgi pēc to pārraidīšanas televīzijas tiešraidē. Tāpēc tam ir jēga Simpsoni darīt tāpat. Starp Fox tiešraidi un laiku, kad katra epizode tiek augšupielādēta Hulu, varētu būt kāda kavēšanās, taču tam nevajadzētu būt ilgākam par dažām stundām. Tas nozīmē, ka dažas stundas gaidīšanas ir vērts iegūt jaunas epizodes Simpsoni pēc pieprasījuma.

netipisks 4. sezonas treileris

Runājot par pašu pirmizrādi, nekas nav teikts par to, kā sezona sāksies. Pēdējais Šausmu treehouse no otras puses, tika ķircināts šī gada Sandjego Comic-Con.

Nākamais:Kur tiešsaistē skatīties katru Marvel TV sēriju, izņemot Netflix

Simpsonu paneļa laikā a atklāj plakātu norādīja, ka Helovīna tematikas epizode gūs iedvesmu no Juras laikmeta pasaule: kritusi karaliste un Ķermeņa sagrābēju iebrukums . Jurassic World tēmām ir jēga, bet pamājat Ķermeņa sagrābēju iebrukums šķiet nevietā - tas ir, ja vien Simpsoni ir ieskaņojis Warner Brothers atsāknēšanu IOTBS .

Jebkurā gadījumā šī gada Šausmu treehouse vajadzētu radīt izklaidējošu skatu. Homērs jau iepriekš spēlējās ar dinozauriem iepriekšējā Treehouse Of Horror. Šoreiz atšķirība ir tāda, ka viņam būs jāizdzīvo salā, kas ir pilna ar viņiem, un viens izskatās ļoti kā Grampa.Saistītais stāsts:Vai Brooklyn Nine-Devine 6. sezona būs Hulu?

Simpsoni 30. sezonas pirmizrāde 2018. gada 30. septembrī. Lai uzzinātu vairāk Simpsoni un viss Hulu, sekojiet mums Hulu Watcher Twitter lapā @HuluWatcherFS vai uz Hulu Watcher Facebook lapa .

svaigi no laivas Netflix