Ar ko Heartland sastāvs satiekas un apprecas reālajā dzīvē

Ar ko Heartland sastāvs satiekas un apprecas reālajā dzīvē

VANCOUVER, BRITU KOLUMBIJA - 23. NOVEMBRIS: Aktrise Mišela Morgana apmeklē 8. ikgadējo UBCP / ACTRA balvu pasniegšanas ceremoniju Vankūveras teātra namā 2019. gada 23. novembrī Vankūverā, Kanādā. (Foto: Andrew Chin / Getty Images)

VANCOUVER, BRITU KOLUMBIJA - 23. NOVEMBRIS: Aktrise Mišela Morgana apmeklē 8. ikgadējo UBCP / ACTRA balvu pasniegšanas ceremoniju Vankūveras teātra namā 2019. gada 23. novembrī Vankūverā, Kanādā. (Foto: Andrew Chin / Getty Images)Kas ir Heartland dalībnieku iepazīšanās un precējies reālajā dzīvē?

Pat ja daži no Sirds zeme dalībnieki piedalās vairāk privātajā dzīvē nekā citi, mēs joprojām spējām saprast, kurš ir iepazinies un precējies. Pēc ātras snoopēšanas Instagram, lūk, ko mēs izraktam.

kur var skatīties, ticiet man

Dzintara Māršala vīrs

https://www.instagram.com/p/CDOqMmrnVV7/

Māršals spēlē Amiju Flemingu Sirds zeme kopš 2007. gada, lai attēlotu vienu varoni tik ilgi, ir vajadzīga liela apņēmība un konsekvence, tāpēc palieciet viņai! Ieslēgts Sirds zeme , viņas varonis mīl rančo un ir precējies ar Timu Bordenu, kuru atveido Greiems Vards.

Patiesībā Amber Marshall dzīve tik ļoti neatšķiras no Amy Fleming! Sākot ar 2016. gadu, Māršals kopā ar vīru Šonu Tērneru un viņu dzīvniekiem dzīvo lauku sētā, kas atrodas ārpus Kalgari, Albertas štatā. Viņu saimniecībā ir zirgi, suņi, kaķi, vistas, truši un alpaka. Runājiet par pāris mērķiem.Graham Wardle sieva

Skatiet šo ziņu vietnē Instagram

Filmēšana ar vienu un vienīgo @amber_marshall_farm

Ziņa, kuru kopīgoja Greiems Vards (@grahamwardle) 2019. gada 13. augustā plkst. 17:37 PDTskatīties melnā saraksta 8. sezonas 1. sēriju

Tija Bordena aktieris Greiems Vardls patiešām ir precējies, lai gan tā nav viņa īstā sieva iepriekš redzamajā fotoattēlā. Tas faktiski ir viņa ekrānā redzamā sieva Amber Marshall, kas spēlē Amy Fleming Sirds zeme .

Pēc Mēs esam , Vardla ir laimīgi apprecējusies ar sievieti vārdā Alisone Vardle. Pāris ir precējies kopš 2015. gada, taču viņai ir izdevies saglabāt zemu profilu. Patiesībā Graham Wardle vietnē Instagram ir vairāk viņa izdomātas sievas attēlu nekā reālajā dzīvē. Ej figūra!

Mišela Morgana vīrs

https://www.instagram.com/p/B8kOAn9H0IR/

Morgans spēlē Lū Flemingu Sirds zeme , Eimijas apņēmīgā un inteliģentā vecākā māsa. Aktrise apprecējās ar Dereku Tisdelle 2012. gada 30. jūnijā. Pārim ir divi bērni: Māra Karmena Tisdelle un Noa Santjago Tisdelle.

Aktrise savā Instagram vietnē bieži ievieto fotogrāfijas, kurās redzama, kā ģimene spēlē kopā.

Šona Džonstona sieva

Skatiet šo ziņu vietnē Instagram

'Divi' forši skolai. Tā ir mana Sjū. Sj

zaudētā karaļvalsts Netflix

Ziņa, kuru kopīgoja Šons Džonstons (@the_real_shaunj) 2017. gada 28. jūlijā plkst. 9:33 PDT

Džonstons spēlē ģimenes patriarhu Džeku Bartletu Sirds zeme. Kā Lū un Eimijas vectēvs viņš palīdz uzturēt Heartland rančo. Džeks ir ļoti spītīgs un nelabprāt pieņem jebkādas pārmaiņas, kas bieži viņu nostāda pretrunā ar pārējo ģimeni.

Kā ziņoja Precējies Celeb , Džonstons ir precējies ar savu sievu Sjū Džonstonu, lai gan mums neizdevās atrast sīkāku informāciju par viņu kāzām. Tomēr viņš bieži ievieto savas sievas attēlus Instagram vietnē, tāpēc mēs varam pieņemt, ka tie joprojām ir spēcīgi.

Krisa Potera sieva

Lai gan viņam nav Instagram konta, Poteram ir sieva. Ieslēgts Sirds zeme , Kriss Poters atveido Timu Flemingu, Eimijas un Lū tēvu, kurš aizgāja jaunībā. Aktieris ir precējies ar Karenu Poteri kopš 1985. gada, un viņiem ir četri kopīgi bērni: Džesija, Kvins, Klēra un Grejs.