Par ko ir Nepiedodams?

Par ko ir Nepiedodams?

10. decembrī Netflix parādīsies jauna Sandras Bulokas filma ar nosaukumu Nepiedodams, un Buloka fani ir sajūsmā par šo jauno drāmas filmu. Es domāju, ka šai gaidāmajai Netflix filmai varētu būt labas izredzes kļūt par 2021. gada labāko drāmu.Nepiedodamais nesen 24. novembrī tika izlaista ierobežota kinoteātrī, un kritiķi netērēja laiku, piešķirot šai filmai sliktu vērtējumu. Tomēr jūs ne vienmēr varat balstīt filmas kvalitāti uz kritiķu atsauksmēm. Jūs varat vienkārši palaist garām kādu labu filmu. Tāpēc es domāju, ka vislabāk ir dot Nepiedodamais ir iespēja un noskatieties to paši, kad tā tiks rādīta Netflix 10. decembrī. Jūs varat spriest par to, vai šī filma ir kritiens vai nē.

cik vērts ir somu vilkshards

Lai sagatavotos Nepiedodamais izlaidumu, mēs dalīsimies ar jums, par ko ir šī drāmas filma.

Nepiedodamā konspekts

Šī topošā Netflix filma ir par sievieti Rūtu Sleiteri (Sandra Buloka), kura tiek atbrīvota no cietuma pēc 20 gadu cietumsoda izciešanas par vardarbīga nozieguma izdarīšanu. Kad viņa atkal ienāk sabiedrībā, viņa ātri atklāj, ka cilvēki nav aizmirsuši, ko viņa ir darījusi.

Tomēr tas neliedz viņai mēģināt atsākt dzīvi un atrast savu sen pazaudēto māsu. Kamēr daži cilvēki tikai niecīgi skatās uz Rūtu, citi plāno atriebties.Skatīt oficiālais konspekts izmantojot Netflix zemāk:

Pēc soda izciešanas par vardarbīgu noziegumu atbrīvota no cietuma, Rūta Sleitere (Buloka) atkal nonāk sabiedrībā, kas atsakās piedot viņas pagātni. Saskaroties ar bargu spriedumu no vietas, kuru viņa kādreiz sauca par mājām, viņas vienīgā cerība uz izpirkšanu ir atrast atsvešināto jaunāko māsu, kuru viņa bija spiesta atstāt.

Lomās ir Sandra Buloka, Eilinga Fransiosi, Viola Deivisa, Vincents D’Onofrio, Džons Berntāls, Ričards Tomass, Linda Emonda, Robs Morgans, Toms Gairijs, V. Ērls Brauns, Emma Nelsone, Vils Pulens un Džesika Makleoda.Apskatiet oficiālo treileri zemāk:

Šīs filmas ilgums ir 1 stunda un 54 minūtes, tāpēc tā ir salīdzinoši īsa filma. Vai Rūta atkal satiksies ar māsu? Uzziniet, kad Nepiedodamais dod savu ceļu uz Netflix 10. decembrī!

ir Toms un Džerijs tīklā Netflix

Vai jūs skatīsities šo drāmas filmu?

Nākamais:30 labākie Netflix šovi, ko skatīties (un 13 pārraides, kuras jums vajadzētu izlaist)