Par ko ir Pray Away pakalpojumā Netflix?

Par ko ir Pray Away pakalpojumā Netflix?

Netflix ir mājvieta aizraujošām dokumentālajām filmām, kas mūs apmulsina, bet ir labi informētas par dažādām tēmām un parādībām, par kurām mēs, iespējams, iepriekš nezinājām.kurā tīklā ir viens

Šā mēneša sākumā Mēs, cilvēki tika izlaists, un tā bija vieglprātīga sērija par likumiem un tiesībām, kas mums ir šodien, un ceļu, kas tika veikts, lai šie noteikumi kļūtu par realitāti. Starp šīm pieminētajām vēsturiskajām kustībām bija arī Geju tiesību kustība, kas bija viens no ietekmīgākajiem brīžiem vēsturē, un mēs varam dziļāk ienirt notiekošajā kustībā ar šo gaidāmo dokumentālo filmu.

Lūdzieties prom pēta vienu no lielākajiem šķēršļiem geju tiesību kustībai, kas bieži apturēja progresu – cilvēkus, kuri bija pretējā pusē. Tā noteikti būs vēl viena sērija, kas izraisīs dažādas sarunas, un mēs esam šeit, lai pastāstītu, ko jūs varat sagaidīt no šī jaunā laidiena.

Par ko ir Pray Away pakalpojumā Netflix?

Lūdzieties prom ir dokumentālā filma par evaņģēlistiem, kuri savulaik bija to kustību priekšteči, kas vērsās pret tiem, kas piederēja LGBTQIA+ kopienai. Šie priekšteči pastāvīgi sludināja pret homoseksualitātes esamību un virzīja stāstījumu, ka šo viendzimuma pievilcību var mainīt ar pievēršanos, lai gan lielākā daļa no viņiem arī bija LGBTQIA+ kopienas slēgtie locekļi.

Spēcīgs skatījums uz to dzīvi, kuri cieta no šīs bijušo geju kustības, un uz to dzīvi, kuri cieš līdz šai dienai. Šī dokumentālā filma noteikti būs sirdi plosoša. Vairāk par oficiālais konspekts izmantojot Netflix, ir tieši šeit:Tā sauktās konversijas terapijas kustības izdzīvojušie un bijušie vadītāji runā par tās kaitējumu LGBTQ+ kopienai un tās postošo noturību.

Filmas producents Džeisons Blūms un Amerikāņu šausmu stāsts veidotājs Raiens Mērfijs ir šī gaidāmā izlaiduma izpildproducenti, un turpmāk varat redzēt, kas būs gaidāms oficiālajā gaidāmās dokumentālās filmas reklāmkadrā:

Noteikti noskaņojieties Lūdzieties prom saistošā dokumentālā filma debitēs Netflix nākamajā mēnesī, 3. augustā.