Par ko ir Money Heist 5. sezonas 1. daļa?

Par ko ir Money Heist 5. sezonas 1. daļa?

Beidzot Netflix oriģinālā seriāla pēdējā sezona Naudas nolaupīšana ir mūsu rokās, un līdz ar to nāk puse no episkā noslēguma seriālam, kuru mēs visi esam pazīstami un mīlējuši.Kā mēs zinām, pēdējās sezonas pirmā daļa atbildēs uz aktuālajiem jautājumiem, kas mums radušies kopš traģiskās ceturtās sezonas beigām, bet ko vēl mēs varam sagaidīt no 1. daļas? Mēs jums pastāstīsim visu, kas jums jāzina Naudas nolaupīšana 5. sezonas 1. daļa ieskaitot to, kurš šeit atgriezīsies.

Brīdinājums: spoileri iepriekšējām sezonām Naudas nolaupīšana ir priekšā!

Par ko ir Money Heist 5. sezonas 1. daļa?

Naudas nolaupīšana 5. sezonas 1. daļa turpināsies tieši tur, kur tika pārtraukta iepriekšējās sezonas pēdējā sērija, ar Nairobi nāvi, Lisabonas ierašanos un nevaldāmu slepkavu niknumu.

Mūsu noziedznieku bandai jāsaliek galvas, lai izdomātu, kā viņi var neskarti izkļūt no šīs neveiksmīgās laupīšanas, neskatoties uz to, ka resursi sarūk un viņu sarežģītās emocijas ir visu laiku augstākajā līmenī. Taču emocijas un ierobežotie resursi viņus uztrauc vismazāk, jo ārpus Spānijas Bankas esošās militārās varas dodas iekšā.Kurš izdzīvos? Kurš mirs? Kurš uzvarēs? Jums būs jānoskaņojas, lai uzzinātu, bet tikmēr izlasiet oficiālais konspekts izmantojot Netflix zemāk.

Banda ir slēgta Spānijas Bankā vairāk nekā 100 stundas. Viņiem ir izdevies izglābt Lisabonu, taču viņus drūmākais brīdis piedzīvo pēc tam, kad viņi zaudēja savu. Profesoru ir sagūstījis Sjerra, un viņam pirmo reizi nav bēgšanas plāna. Tieši tad, kad šķiet, ka nekas cits nevarētu noiet greizi, uz skatuves parādās ienaidnieks, kas ir daudz spēcīgāks par jebkuru, ar kuru viņi ir saskārušies: armija. Tuvojas vēstures lielākās laupīšanas beigas, un tas, kas sākās kā laupīšana, pārtaps karā.

Piektās sezonas pirmās daļas dalībnieku vidū ir lielākā daļa oriģinālo dalībnieku no pirmās sezonas ar Ursula Korbero atgriežas Tokijas lomā, Itziar Ituño atgriežas Lisabonas lomā, Migels Herrans kā Rio, Estere Acebo kā Stokholma, Darko Periča kā Helsinki, Enrike Arče kā Arturo un, protams, Alvaro Morte atveidos savu profesora lomu.Papildus jūsu iecienītākajiem varoņiem, kas atgriežas, pagājušajā sezonā būs arī daži atkārtoti ceturtās sezonas varoņi, tostarp, bet noteikti ne tikai, Rodrigo de la Serna, kurš atgriezīsies Palermo lomā, Najwa Nimri kā Alisija Sjerra, Luka Peroš Marseļa un Hosē Manuels Poga arī atgriezīsies, lai spēlētu viņa Gandijas lomu.

Apskatiet Pogu un pārējo talantīgo ansambli oficiālajā piektās sezonas pirmās puses reklāmkadrā.

Tagad, kad esat sapratis, ko sagaidīt, atliek tikai paskatīties uz to, kas, kā mēs zinām, būs pārsteidzoša sezona. Noteikti noskatieties jaunāko sezonu Naudas nolaupīšana straumēšana tikai šobrīd ieslēgta Netflix .