Par ko ir Lucifera 6. sezona?

Par ko ir Lucifera 6. sezona?

Lucifers 6 sezona trāpīs Netflix 2021. gada 10. septembrī. Taču tagad, kad Lucifers (Toms Eliss) ir Dievs, kur tad šovs vispār iet tālāk?Protams, informācija par Lucifers 6. sezona lielākoties tika turēta slepenībā. Galu galā neviens nevēlas, lai lielais fināls tiktu sabojāts, tā teikt.

nākamajā sezonā zaudēja kosmosā

Mēs esam iemācījušies, ka pēdējā sezonā Lucifers cīnīsies ar savu jauno Dieva darbu.

Lucifers līdzstrādnieks Džo Hendersons sacīja intervijā ar TAS VIENS , jautājums ir:

kad Beitsa motelis atgriežas

Kad suns noķer mašīnu, ko suns ar to dara? Tas ir jautājums, kuru ir vērts izpētīt vienu sezonu.Lucifera 6. sezonas sižeta konspekts

Pamatojoties uz Netflix oriģinālā seriāla jaunās sezonas reklāmkadru, atbildi labāk saņemt par jauno Visvareno. Jo ilgāk realitāte paliek bez Dieva, jo vairāk tā destabilizējas, kas nozīmē patieso pasaules galu. Pēc tam ir pievienots Rorijs (Brianna Hildebranda), nemiernieku eņģelis, kurš, šķiet, vēlas brīvo elles troni sev. Vai iznīcināt Luciferu, lai iznīcinātu realitāti. Kāds te grib kaut ko sajaukt.

Papildus tam mēs redzam, ka Amenadiels (D.B. Woodside) oficiāli pievienojas LAPD. Šķita, ka 5. sezonas beigās viņš apsvēra iespēju. Pēc Dena (Kevins Alehandro) nāves izskatās, ka Amenadielam viss ir iekšā.

Runājot par Denu, viņš joprojām atrodas ellē. Lai gan, kā mēs uzzinājām 5. sezonas beigās, dvēsele var aiziet. Šovu vadītāji apstiprināja, ka, neskatoties uz viņa nāvi, Dens iesaistīsies 6. sezonā. Papildus priekšējās kameras darbam Kevins Alehandro vadīja divas pēdējās sezonas sērijas. Tātad, pat ja Dens nav redzams ekrānā, viņš ir tur. Turklāt Vudsaids arī šosezon debitēs kā režisors.Pēc 6. sezonas iznākšanas ir jāatbild uz citiem jautājumiem: vai ko Hloja (Lorēna Germana) dara tagad, kad viņa pamet spēkus un Lucifers ir Dievs? Vai viņa palīdz viņam būt Dievam? Turklāt Maze (Leslija-Anna Brendta) un Ieva (Inbar Lavi) šobrīd ir viens no priekšmetiem kopā ar Maze spīdīgo jauno dvēseli. Nemaz nerunājot par to, ka nabaga Ella (Aimee Garcia) joprojām nezina, ka Lucifers patiesībā un likumīgi ir Velns (vai, labi, tagad Lielais Puisis).

lidmašīnu vilcienu un automašīnu straumēšana

Būtībā notiek daudz lietu Lucifers sezona 6. Ar 10 jaunām epizodēm, kas jānoskatās, tas būs mežonīgs brauciens līdz finišam. Tā nebūtu Lucifers viss nesadalās gabalos, pirms lietas beigās sanāk, vai ne?

Lucifers 6 sezona pirmizrādi piedzīvos Netflix 10. septembrī.