Kurā dienā The Witcher: Nightmare of the Wolf nonāks Netflix?

Kurā dienā The Witcher: Nightmare of the Wolf nonāks Netflix?

Netflix ir iestatīts, lai samazinātu fanus Ragana uz citu stāstu, kas norisinās Visumā un kuru abonenti ir rosinājuši kopš tā pārtraukšanas 2020. gadā. Lai gan mēs to neredzēsim 2. sezona līdz gada beigām mums ir anime priekšvēsture, Ragana: Vilka murgs gaidu augustā.Tomēr tā vietā, lai sekotu līdzi Džeraltam, Jenneferam un Ciri, kad viņi izseko ceļu pāri kontinentam, cīnoties ar briesmoņiem un uzzinot par viņu savītajiem likteņiem, mēs dosimies kopā ar Vesemiru.

kāda ir otrā krēslas filma

Kādu dienu viņš kļūs par Džeralta mentoru, bet laikā, kad mēs satiksim Vesemiru šajā Netflix oriģinālajā filmā, viņš ir uzpūtīgs briesmoņu slepkava, kura domas ir tikai monētas. Tas nav brīnums, ņemot vērā viņa izcelsmi. Vesemirs uzauga milzīgā nabadzībā, un liktenis viņam bija nesaskaņas.

Kļūšana par raganu viņam deva spēju parūpēties par sevi un nodrošināt, ka viņš nekad neatgriezīsies dzīvē, kuru viņš kādreiz bija pazinis. Tomēr varoņa stāstos pārlieku pašpārliecinātajam slepkavam tas būs jānoliek malā, kad misija, kurā viņš veic, no viņa prasa vairāk nekā gatavību nonākt briesmās naudas dēļ.

patiesais stāsts par kara suņiem

Vai jūs esat sajūsmā par šo priekšvēstures filmu tāpat kā mēs? Lūk, kad mēs varēsim skatīties Vesemira stāstu pakalpojumā Netflix!The Witcher: Nightmare of the Wolf iznākšanas datums

Filma tiks rādīta straumētājā pirmdien, 23. augustā. Šī fantāzijas drāma skatītājus ievilks stāstā, kas ietver varas maiņu starp monstriem, kas nomoka kontinentu.

Vesemira pusē būs Tetra, burve, kuru viņš sākotnēji nenovērtē par zemu. Tomēr viņam būs nepieciešams viņas spēks un spējas, lai apturētu draudus, kas plosās pilsētā, kas viņu nolīga, lai iznīcinātu briesmoņus, kas uzbrūk viņu cilvēkiem.

Uz papīra Vesemiram izvirzītais uzdevums ir tikpat tīrs un sarežģīts kā cīņas, ar kurām viņš ir stājies līdz šim. Taču ēnā briest kaut kas cits, ļaunums, kas liks viņam mainīt skatījumu uz to, ko nozīmē būt raganim.benjamin flores jr vecums

Skatieties treileri Ragana: Vilka murgs zemāk: