Tur ir kāds jūsu mājā zvaigznes Džesijas Laturetes vecums, Instagram, augums, lomas: viss, kas jāzina par Dārbija aktieri

Tur ir kāds jūsu mājā zvaigznes Džesijas Laturetes vecums, Instagram, augums, lomas: viss, kas jāzina par Dārbija aktieri

Jūsu mājā ir kāds pašlaik ir tendence Netflix 10 labāko sarakstā.



papīra māja 5

Filma ir pilna ar visu, ko jūs kādreiz vēlaties no šausmu nosaukuma. Sākot ar šausmām, kas rodas pēc katras negaidītas slepkavības, līdz varoņiem, kuri bēg par dzīvību, lai slepkava viņus ātri atrastu, šis nosaukums ir kaut kas tāds, ko jūs nevēlaties palaist garām. šajā nedēļas nogalē .

Runājot par varoņiem, Dārbijs, kuru atveido amerikāņu aktieris Džesija Latureta, noteikti nozags jūsu uzmanību, kad tie parādās ekrānā. Tomēr seja aiz šī varoņa noteikti darīs to pašu. Lasiet tālāk, lai uzzinātu visu, par ko ir jāzina Jūsu mājā ir kāds zvaigzne Džesija LaTourette.





Džesijas LaTourette vecums

Pašlaik mēs nezinām Džesijas LaTourette oficiālo dzimšanas dienu, taču mēs zinām, ka Džesija ir dzimis Nortbendā, Vašingtonā.

Džesija LaTourette Instagram

Džesijas Instagram ir pilns ar visu veidu aktiermākslu, dzimšanas dienas sveicieniem un dažiem satriecošiem attēliem, kas patiešām ir žurnāla cienīgi. Apskatiet šo Džesijas attēlu, kas sniedz mums visus labākos leņķus, zemāk.



Skatiet šo ziņu Instagram

Ziņa, ko kopīgoja Jesse LaTourette (@jesselatourette)


Džesijai pašlaik Instagram ir aptuveni 1700 sekotāju, taču mēs sagaidām, ka šis skaits pieaugs tagad, kad viņu jaunākā Netflix filma ir oficiāli piedzīvojusi pirmizrādi un absolūti dominē šajā top 10 sarakstā.

Noteikti sekojiet Džesijai visās platformās, lai uzzinātu vairāk par šo topošo aktieri un pat iegūtu iespēju redzēt vairāk viņa aktiera karjeras aizkulišu.



Džesijas LaTourette augums

Saskaņā ar SmartBiogrāfija , Džesija ir apmēram 5 pēdas 5 collas, viņai ir melni mati un dabīgi tumši brūnas acis.

haikyuu 3 sezona netflix

Džesija LaTourette lomas

Iespējams, jūs vienu vai divas reizes esat redzējis Džesiju savā ekrānā tāpat kā šis aktieris ar zvaigznīti diezgan iespaidīgā daudzumā nosaukumu pagātnē.

Vēl 2016. gadā Džesija seriālā atveidoja Erinas lomu Ar Nāciju kā arī ieguva lomu īsfilmā, Tukšzemes leģendas . Neilgi pēc tam Džesija parādījās titros, tostarp, bet noteikti ne tikai Miss 2059 , Velns lejā un 2018. gada godalgotā filma Zēns izdzēsts .

Džesijas jaunākais projekts ir 2021. gada filma, taču esam pārliecināti, ka tuvākajā nākotnē šo seju uz mūsu ekrāniem redzēsim daudz biežāk.

Līdz tam noteikti noķeriet Džesiju LaTourette spēlējam Dārbija lomu šausmu filmā Jūsu mājā ir kāds straumēšana tikai šobrīd ieslēgta Netflix .