Stranger Things 4. sezonas izlaišanas datums, dalībnieki, konspekts, treileri

Stranger Things 4. sezonas izlaišanas datums, dalībnieki, konspekts, treileri

Ir pienācis laiks, Netflix fani! Šonedēļ mēs dosimies atpakaļ uz Hokinsu, Indiānas štatā Svešas lietas 4. sezona, 1. sējums! Mēs tikko saņēmām pirmo pilna garuma treileri jaunajai sezonai, un mēs esam satracināti.2021. gada Svešo lietu dienā Netflix atklāja laika posmu, ko mēs varētu sagaidīt Svešas lietas sezona 4 un fani bija nedaudz vīlušies par gaidīšanu. Epizožu nosaukumu beigās atklāja, Netflix paziņoja Svešas lietas 4. sezona nāks 2022. gada vasarā . Mēs jau kādu laiku gaidījām 2022. gada pavasara izlaišanas datumu, tāpēc šīs bija mazākas ziņas.

Bet tagad mēs esam gandrīz klāt! Tālāk jūs atradīsiet visu informāciju, kas jums jāzina Svešas lietas 4 sezona!

Cik ir Stranger Things sezonu?

Šobrīd ir trīs sezonas Svešas lietas pieejams straumēšanai pakalpojumā Netflix. Pirmās sezonas pirmizrāde notika 2016. gada jūlijā. Otrā sezona tika izlaista 2017. gada oktobrī, bet trešā sezona tika izlaista 2019. gada jūlijā.

Vai būs Stranger Things 4. sezona?

Pretēji tam, ko jūs varētu lasīt sociālajos medijos, Svešas lietas 4 sezona notiek. Ceturtā sezona bija gaidāma pirms iznākšanas Svešas lietas 3. sezona 2019. gada jūlijā, un pēc tam tā tika oficiāli pasūtīta un paziņota 2019. gada septembrī.Kopš tā laika ir bijis daudz neskaidrību par jauno sezonu koronavīrusa pandēmijas un ražošanas apturēšanas dēļ, kas notika 2020. gada martā. Šķiet, ka daži fani domāja, ka tas nozīmēja sezonas atcelšanu, bet patiesībā tas nozīmēja, ka sezona tika aizkavēta.

Vai Stranger Things 4. sezona ir sadalīta divās daļās?

Jā, tā ir! Netflix 2022. gada 17. februārī paziņoja, ka Svešas lietas 4. sezona tiks sadalīta divās daļās. Tas ir tāpēc, ka viņiem ir tik daudz labu kadru, ka viņi nevarēja to apkopot tikai vienā regulāra izmēra sezonā.

Cik sēriju ir Stranger Things 4. sezonā?

2021. gada beigās Svešo lietu dienā saņēmām apstiprinājumu, ka būs 4. sezona deviņas epizodes , un Netflix kopīgoja nosaukumus. Tālāk ir parādīts izlaišanas grafiks, kad tiks izlaistas sērijas: 1. “The Hellfire Club” – 27. maijs
 2. “Vecnas lāsts” – 27. maijs
 3. “Briesmonis un supervaronis” – 27. maijs
 4. “Dārgais Billijs” – 27. maijs
 5. “The Nina Project” – 27.maijs
 6. “The Dive” – 27. maijs
 7. “Slaktiņš Hokinsa laboratorijā” – 27. maijs
 8. “Papa” – 1. jūlijs
 9. “The Piggyback” – 1. jūlijs

Netflix atklāja, ka 4. sezonas izpildlaiks ir “gandrīz divreiz ilgāks par jebkuru iepriekšējo sezonu”. Tas nozīmē, ka mēs saņemam ļoti lielu iemaksu! Tika apstiprināts, ka fināls, 9. sērija, būs vairāk nekā divarpus stundas garš!

Stranger Things 4. sezonas izlaišanas datums

4. sezonas 1. daļa debitēs 27. maijā, bet 2. daļa iznāks 1. jūlijā. Šīs abas ir brīvdienu nedēļas nogales, kas nozīmē, ka daudziem faniem būs brīvs laiks, lai bez pārtraukuma iedzertu. Mēs absolūti nevaram gaidīt un esam tik priecīgi, ka starp katru sējumu nav lielas atšķirības.

Apskatiet Netflix pilno 17. februāra paziņojumu par Svešas lietas 4. sezona zemāk esošajā vēstulē:

death note anime izlaišanas datums

Svešas lietas 4. sezonas vēstule / Netflix

Cikos iznāks Stranger Things 4. sezona?

Tāpat kā ar lielāko daļu Netflix oriģinālā izlaišanas laiki , Svešas lietas 4. sezonas 1. sējums tiks izlaists plkst. 12:00 PT / 3:00 ET. Šo piektdien, 2022. gada 27. maijā, varat sagaidīt, ka pirmās septiņas sērijas tiks izlaistas.

Kad beidzas Stranger Things?

Pēc daudzām spekulācijām par to, cik ilgi Svešas lietas Netflix ir apstiprinājis (iepriekš minētajā vēstulē), ka 5. sezona iezīmēs sērijas beigas. Tomēr viņi šķietami ķircina, ka nākotnē varētu būt atdalīšanās.

Kad tika filmēta Svešās lietas 4. sezona?

Svešas lietas 4. sezonas filmēšana Lietuvā tika sākta 2020. gada sākumā. Pēc aptuveni mēnesi ilgas filmēšanas tur, ražošana tika pārcelta atpakaļ uz ierasto mājas bāzi Gruzijā. Tur tika filmētas seriāla pirmās trīs sezonas.

Kā minēts, ražošana tika pārtraukta 2020. gada martā. Tas tika aizkavēts līdz 2020. gada rudenim, un pēc tam, saskaņā ar zvaigzni, ražošana noritēja lēnāk nekā parasti. Gatens Mataraco .

Saskaņā ar baumas , Svešas lietas 4. sezona tika oficiāli pabeigta līdz 2021. gada septembrim Džordžijā, Ņūmeksikā un Kalifornijā.

Stranger Things 4. sezonas dalībnieki

The Svešas lietas 4. sezonas dalībnieku saraksts ir milzīgs! Ir tik daudz cilvēku Svešas lietas 4. sezona. Tā patiešām ir līdz šim lielākā sezona!

Mēs dalījāmies ar Svešas lietas 4. sezonas dalībnieki zemāk!

 • Deivids Hārbors
 • Millija Bobija Brauna
 • Vinona Raidere
 • soms Volfhards
 • Noa Šnaps
 • Kalebs Maklalins
 • Džo Kīrijs
 • Natālija Daiere
 • Gatens Mataraco
 • Sadijs Sinks
 • Čārlijs Hītons
 • Dārgais Labais
 • Maija Houka
 • Brets Gelmans
 • Vīrietis Fērgusons
 • Metjū Modīns
 • Pols Reisers
 • Džo Krists
 • Metjū Kardarople
 • Toms Vlašiha
 • Roberts Englunds
 • Mūrnieku Dievs
 • Nikola Djuricko
 • Džeimijs Kempbels Bovers
 • Šermans Augusts
 • Edvards Frenks
 • Džozefs Kvins
 • Eibeta Maknultija
 • Maiss Truits
 • Regīna Tinga Čena
 • Greisa Van Diena

Izskaidrots Stranger Things 3. sezonas beigas

Tik daudz kas notika pēdējās epizodēs Svešas lietas 3. sezona. Grūti apkopot Svešas lietas 3. sezona beidzas tikai ar dažām rindkopām, bet mēs mēģināsim.

Starkortas kaujas rezultātā gāja bojā daudzi Hokinsas iedzīvotāji, tostarp Billijs Hargrovs un Hopers. Acīmredzot mēs uzzinājām, ka Hopers joprojām ir dzīvs, iestrēdzis Krievijas cietumā, bet neviens to vēl nezina.

Eleven zaudēja spēkus pēc tam, kad 3. sezonas beigās viņu iekoda Mind Flayer briesmonis, un viņa vairs nedzīvo Hokinsā. Baiers un Eleven beidzot pameta Hokinsu, lai, visticamāk, uz saulainākām dienām. Mēs nezinām, kur viņi devās, bet mēs domājam, ka mums ir diezgan laba ideja, kas balstīta uz dažām baumām un paziņojumiem.

Mēs arī zinām, ka Eleven un Maiks, un Džonatans un Nensija gatavojās palikt kopā. Viņi mēģinātu panākt, lai tālsatiksmes darbība darbotos.

Tie ir galvenie punkti. Baiers pameta Hokinsu. Hopers ir dzīvs, un pārējais Hokinsā nav pazudis. Mēs labāk lūdzam par atlikušajiem Hokinsa varoņiem.

Stranger Things 4. sezonas kopsavilkums

4. sezonā mēs redzēsim, ka daļa no stāsta būs ap Hopera atgriešanos ASV, Eleven un pārējā banda. Vai Marejs un Džoisa varētu būt iesaistīti šajos centienos viņu glābt? Droši vien.

Mēs arī zinām, ka Eleven ir apdraudēta. Mēs esam redzējuši dažus ieskatus, un šķiet, ka Dr. Brenners un viņa cilvēki atkal varētu mērķēt uz Eleven. Tas varētu būt interesanti, un tas noteikti ir kaut kas, kas jāskatās 4. sezonā.

Atgriežoties Hokinsā, mēs esam redzējuši, kā Stīvs, Makss, Dastins, Robins un Lūkass ielaužas Krīlhausā un redz kaut kādu pārdabisku darbību. Mēs zinām, ka šeit notika šausmīgs noziegums, pamatojoties uz tīzeriem, bet kāda ir saistība ar stāstu? To uzzināsim pēc TIME. (Dabūt to?)

Pamatojoties uz jauno tīzeri, mēs zinām, ka Baiers ir pārcēlušies uz Kaliforniju, un mēs zinām, ka Maiks pavasara brīvlaikā apmeklē Eleven. Tad lietas kļūst mežonīgas! Izskatās, ka Eleven būs briesmās un, iespējams, tiks nolaupīts. Izskatās arī, ka Eleven atgūs savas spējas Svešas lietas sezona 4.

Stranger Things 4. sezonas treileri

2022. gada 12. aprīlī mēs beidzot saņēmām filmas Stranger Things 4. sezonas pilna garuma reklāmklipu. Skatieties to tālāk un sagatavojieties, lai jūs būtu satriekti!

23. maijā, lai atzīmētu izlaišanas nedēļu, Netflix kopīgoja filmas pēdējo treileri Svešas lietas sezonas 4 sējums 1. Skaties to zemāk!

Esam saņēmuši arī virkni informatīvu reklāmkadru Svešas lietas līdz šim ir 4. sezona, un mēs ar tiem esam kopīgojuši tālāk!

Sekojiet jaunumiem, lai uzzinātu vairāk Svešas lietas 4. sezonas ziņas šeit vietnē Netflix Life.

Nākamais: Labākie Netflix šovi tiks rādīti 2022. gadā