Stranger Things 3: 5 lielie līdzņemšanas veidi no Piektās nodaļas: Pazudušie

Stranger Things 3: 5 lielie līdzņemšanas veidi no Piektās nodaļas: Pazudušie

NEDERAMAS lietas - kredīts: Netflix

NEDERAMAS lietas - kredīts: NetflixFX’s The Weekly Episode 6 kopsavilkums: General Motors pārceļas jaunā virzienā, bet par kādu cenu? Stranger Things 3: Kāpēc sievietes šajā sezonā ir MVP

Pieci lielie līdzņemamie ēdieni, skatoties Piekto nodaļu: svešu lietu pazudušie 3, tostarp Mind Flayer plāna atklāšana. Spoileri priekšā!

Piektā nodaļa: Flayed ir viena no aizraujošākajām filmas epizodēm Svešās lietas 3 . Iepriekšējā epizode The Sauna Test apstiprināja bailes no dažiem mūsu varoņiem, taču nākamajā epizodē tika atklāta būtiska informācija par turpmāko.

Kad sezonā ir atlikušas trīs epizodes, apskatīsim, kur viss notiek pēc The Flayed skatīšanās.

1. Hokinsu varoņi zina, pret ko viņi stāv

Filmā The Flayed mēs redzējām, kā visi Hokinsa varoņi attiecīgi mācās, ar ko viņi stāv.

ko skatīties Netflix šajā nedēļas nogalē

Partija, no kuras atskaitīts Dastins, izdomāja, ka Bilijs patiesībā ir nomocīts, taču ar Nensijas un Džonatana palīdzību viņi uzzināja arī to, ka ir vairāk cilvēku, kas ir pamesti, tostarp Hetere, viņas vecāki, ziņu zāle un kundze Driskola .Pēc tam, kad slimnīcā tiek uzbrukts Nensijai un Džonatanam, viņi ir redzējuši, ko Prāta Lidotājs var panākt. Pirmkārt, viņš var izmantot viņu cilvēku ķermeņus, lai nodarītu kaitējumu un savu gribu. Bet tas pat nav tuvu sliktākajam.

Pēc tam, kad Brūss un Toms ir sasisti līdz celulozei, viņi izkūst un atkal veidojas kā rupjākais, baisākais monstrs, kādu līdz šim esat redzējuši šajā sērijā. Tas ir šausminoši, un tas izskatās ļoti līdzīgs tam briesmonim Brimbornas pagrabā.

Vairāk:Vai Stranger Things atgriežas 4. sezonā?

Tikmēr Džoiss un Hopers izmanto savas draugu policistu / detektīva prasmes, lai atklātu, ka krievi patiešām stāv aiz Starcourt un noslēpumainā elektrības padeves pārtraukuma Hawkins. Viņi drīz ar Mareja palīdzību uzzinās, ka krievi mēģina atvērt otrādi.To apstiprina arī Scoop Troop, kas atrodas Krievijas bāzes vidū Hawkins vadībā. Viņi arī redz mašīnu, kuru viņi izmanto, lai atvērtu vārtus uz augšu uz leju. Un tas mani noved pie nākamā punkta.

Netflix tiks parādītas jaunas sērijas

2. Krievi to tiešām dara

Ja jūs domājāt, ka šis krievu eksperiments bija tikai daži dude, kas mēģināja atvērt vārtus, zēn, vai tu kļūdījies. Krievi iegulda miljonus un, iespējams, pat miljardus, lai atkal atvērtu otrādi, un viņiem tas ir pilns militārais spēks.

Scoop Troop paklūp uz Krievijas bāzes zem Starcourt, bet tas patiešām atrodas zem kaut kur citur Hawkins, ņemot vērā to, cik tālu viņiem bija jāiet, lai nokļūtu bāzē. Es nezinu, vai viņi visi tur nokļuva, vai kā tas, ieskaitot Starcourt, tika sagatavots tik mazā laikā. Bet ir lielas izredzes, ka krievi bija Hokinsā krietni pirms mēs ar Vilu un bandu tikāmies 1983. gada rudenī.

Tā kā bāze ir pilna ar krieviem, man nav ne mazākās nojausmas, kā Scoop Troop izkļūs no šī, nemaz nerunājot par viņu apturēšanu. Neaizmirstiet, ka Hopperam un Džoisam ir lielais krievs.

3. Mēs zinām, ko prāta plēsējs plāno (sava ​​veida)

Mēs redzējām Mind Flayer armiju ceturtās nodaļas beigās: Saunas pārbaude, bet Piektajā nodaļā: Flayed - mēs redzam viņus darbībā.

Izskatās, ka Prāta Lidotājs ir atklājis veidu, kā iejaukties un savaldīt vairākus cilvēkus, kas strādātu tandēmā pret mūsu jaunajiem varoņiem. Mēs nezinām, kā iznīcinātos var apturēt, ja, tos nogalinot ar parastiem līdzekļiem, viņi spēj eksplodēt un no jauna veidoties kā milzīgi, šausminoši monstri.

kur skatīties jauno tīrīšanu

Es domāju, ka Mind Flayer izdarīs uzbrukumu Hokinsam, izmantojot flayed kā savus ieročus, un bez vairākiem Elevens es nezinu, kā tos var apturēt, it īpaši, ja viņi uzbrūk vairākām vietām vienlaikus.

4. Vienpadsmit galu galā nav tik paveikti ar Maiku

Sauna testā Vienpadsmit bija diezgan dusmīgi uz Maiku. Vienpadsmit izspiegoja Maiku, Lūkasu un Vilu, un viņa dzirdēja viņu teikto par meitenēm, kas ir cita suga un izmanto tikai emocijas, nevis loģiku.

Filmā The Flayed Vienpadsmit, šķiet, dod viņam iespēju. Lūkass un Maiks mēģina dabūt konfektes no tirdzniecības automāta, taču tas nedarbojas. Tad vienpadsmit izmanto savas pilnvaras, lai izsviestu visas konfektes no tirdzniecības automāta. Lūkass saka Maikam, ka tā ir vajadzīgā atvere, un Maiks to nogādā slimnīcas uzgaidāmajā telpā.

kur es varu skatīties bezkaunīgo 11. sezonu bez maksas

Viņi nenokļūst ļoti tālu, risinot savus jautājumus, taču ir patīkami redzēt, kā viņi strādā ar savām problēmām. Es domāju, ka mēs zinājām, ka šāda veida lietas notiks kādā sezonas posmā. Mēs redzēsim, vai tas pilnībā atrisināsies.

5. Stīvs ir cīnītājs

Stīvs uzvarēja cīņā!

Līdz šim sērijas punktam Stīvs ir zaudējis katru cīņu, kurā piedalījies. Džonatans viņu pārspēj pirmajā sezonā, bet Bilijs izlaida sitienu 2. sezonā.

Tomēr 3. sezonā Stīvs mums parāda, ka viņš tomēr ir cīnītājs. Ielauzies Comms istabā, Stīvs atbruņo un izsit krievu karavīru. Tas ir viens no viņa līdz šim drosmīgākajiem mirkļiem sērijā.

Tā kā notiks vairāk cīņu, būs interesanti uzzināt, vai Stīva uzvaru sērija turpinās sezonas pēdējās trīs epizodēs.

Nākamais:Kad Netflix nonāk Stranger Things 4?