Šāvēja 3. sezonas 8. sērijas konspekts: Sarkanā emblēma

Šāvēja 3. sezonas 8. sērijas konspekts: Sarkanā emblēma

ŠOTĀJS -

SHOOTER - “Lines Crossed” 306. sērija - attēlā: Ryan Phillippe kā Bob Lee Swagger - (Foto: Tyler Golden / USA Network)Šāvēja šīs nedēļas epizodē atklāj vairāk Boba Lī Svaggera tēva noslēpumu. Šeit ir oficiālais Shooter 3. sezonas 8. sērijas kopsavilkums.

Ģimenes noslēpumi ir nākamās sērijas tēma LIETOŠANA ‘S Strēlnieks , saskaņā ar tīkla oficiālo aprakstu par ceturtdienas iemaksu.

kad iznāk jaunais nekaunīgais

To sauc par Sarkano emblēmu un turpina turpināt notiekošo trešās sezonas tēmu, kas ir par Boba Lī Svaggera (Ryan Phillippe) tēvu Ērlu un to, ko viņš, iespējams, slēpa savā pagātnē, kas tagad ietekmē dēla nākotni. Kad kāds mēģina nogalināt viņa draugu Semu (atkārtotā vieszvaigzne Deivids Vinsents), Bobs Lī dabiski to izmeklē un paklūp uz ķekara, ko tēvs atstājis.

Kurš izdarīja šāvienu uz Semu? Vai viņi varēja arī nogalināt Ērlu? Kas šiem diviem noziegumiem, iespējams, varētu būt kopīgs? Tie ir miljonu dolāru jautājumi.

rāda līdzīgi kā rančo

Kas attiecas uz visiem pārējiem, tad Nadīna (Sintija Addai-Robinsone), Īzaks (Omars Epps) un Hariss (Džesija Bredforda) apvieno spēkus kopā ar Karlitu, lai turpinātu cīņu pret Atlasu. Acīmredzot ir nedaudz par agru sezonā, lai viņi varētu atcelt Atlasu, bet cerams, ka starp četriem no viņiem viņi veiks kaut kādu virzību.Bet šīs epizodes patiesais stāsts ir bijis cauri visu sezonu: atklājums par to, kas bija Ērls Svagers, kas viņu nogalināja un vai tas tagad izraisīs viņa dēlam vēl sarežģītāku laiku. Tik daudziem TV varoņiem beidzas tēva problēmas, bet Strēlnieks 3. sezona tos pārceļ uz citu līmeni.

Lūk, kā ASV oficiāli apraksta epizodi:

Sema Vinsenta dzīvības mēģinājums noved Bobu Lī un Džūliju pie informācijas krājuma, ko atstājis Ērls Svagers, kas, iespējams, bija viņa slepkavības cēlonis. Nadīne, Īzaks, Hariss un Karlita skrien pie viena no Atlas galvām.skatīties bada spēli pilnu filmu tiešsaistē bez maksas

Lai uzzinātu vairāk par Strēlnieks 3. sezona un citas TV pārraides, kas pašlaik tiek straumētas Netflix, sekojiet TV kategorijai vietnē Netflix Life.
Vairāk netflix:50 labākās TV komēdiju izrādes vietnē Netflix