Sci-Fi Fantāzija

Vai māja ar pulksteni savās sienās nonāk Netflix?

Vai Māja ar pulksteni savās sienās ar Džeku Bleku un Keitu Blanšetu ieradīsies Netflix? Filmas pirmizrāde kinoteātros piektdien, 21. septembrī.

Par ko Synchronic spēlē Entonijs Makijs ar Netflix?

Synchronic, kurā piedalās Entonijs Makijs un Džeimijs Dornans, ir fantastisks fantastikas trilleris, kas ir nozīmīgs ceļojums uz narkotikām, kas izraisa laika ceļojumus.

Harija Potera filmas rīt pamet HBO Max

Ja esat atlicis Harija Potera filmu skatīšanos HBO Max, tas ir jūsu pēdējais zvans. Visi astoņi aiziet rīt. Kur viņi iet tālāk?

Stowaway izlaišanas datums, dalībnieku sastāvs, kopsavilkums, reklāmkadri un daudz kas cits

Stowaway, zinātniskās fantastikas drāma ar Annu Kendriku galvenajās lomās, skatītājiem sola nervus kutinošu braucienu. Lūk, ko mēs zinām par filmas izlaišanu Netflix.

Filmas “Kane Chronicles” izlaišanas datums, dalībnieku sastāvs, kopsavilkums, reklāmklips un daudz kas cits

Viss, kas jums jāzina par The Kane Chronicles filmu izlaišanas datumu, kopā ar dalībniekiem, kopsavilkumu, reklāmklipu un citu.

Netflix skatāmās filmas: es esmu mātes apskats

Es esmu māte ir viltīgs labs zinātniskās fantastikas trilleris. Tas ir, es esmu Leģenda satiekas ar mani, Robotu, ja jūs samainīsit Vilu Smitu pret jauno un dinamisko Klāru Rugardu.

Par ko ir zinātniskās fantastikas filma Skylines vietnē Netflix?

Skylines ir lidojis augstu Netflix Top 10 sarakstā, bet par ko ir šī Lindsija Morgana = vadītās darbības zinātniskā fantastika? Lūk, ko mēs zinām!

Sākums Netflix šovakar

Šovakar Netflix ieradīsies Kristofera Nolana prātu saliekošais trilleris “Sākums” ar Leonardo Di Kaprio un Eljotu Peidžu galvenajās lomās.

25 visintriģējošākās zinātniskās fantastikas filmas vietnē Netflix

Kādas zinātniskās filmas ir Netflix? Mēs tagad dalījāmies 25 labāko zinātniskās fantastikas filmu sarakstā Netflix, tostarp The Wandering Earth un daudz ko citu.

Kas ir tas, kas atrodas zemāk?

Filma What Lies Below nesen tika izlaista vietnē Netflix, un tai ir izdevies uzkāpt uz platformas 1. vietas. Lasiet visu par filmu šeit.

Kad Haosu pastaigas nāk uz Netflix?

Vai vēlaties uzzināt, kad filma Haosa staigāšana ar Tomu Holandu un Daiziju Ridliju būs pieejama straumēšanai Netflix? Neuztraucieties, mēs esam jūs aptvēruši!

Kas ir kosmosa slaucītāji?

Par ko ir jaunā Netflix filma Space Sweepers? Tas ir aprakstīts kā Zvaigžņu karu un Marvel's Galaxy Guardians sajaukums.

Vai Space Jam ir pieejams Netflix? Kur skatīties Space Jam

Vai vēlaties zināt, vai filma Space Jam ar Maiklu Džordanu ir pieejama abonentiem, lai to straumētu Netflix? Neuztraucieties, mēs esam jūs aptvēruši!

Kas ir Stowaway?

Stowaway nonāk Netflix tikai dažu dienu laikā. Par ko ir zinātniskās fantastikas filma, un vai ir vērts to noskatīties? Šeit ir apskatīts viss, kas jums jāzina.