Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle izlaišanas datums, dalībnieki, kopsavilkums, treileris un daudz kas cits

Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle izlaišanas datums, dalībnieki, kopsavilkums, treileris un daudz kas cits

25 gadu jubilejas svinības turpinās, un tagad svinībām varam pievienot jaunu filmu. Jā, būs jauna animācija Pokemons filma sauc Filma Pokémon: Džungļu noslēpumi, un šī būs 23. filma franšīzes ietvaros. Tāpēc sagatavojieties, jo tas būs pieejams Netflix!Jaunie un vecie fani novērtēs šo jauno papildinājumu, jo kopš tā laika ir pagājis vairāk nekā gads Pokémon: Mewtwo Strikes Back — Evolution tika izlaists pakalpojumā Netflix, un viņi ir ļoti vēlējušies pēc kāda jauna satura.

Filma Pokémon: Džungļu noslēpumi ir ļoti gaidīts, un mēs sagaidām, ka šī jaunā daļa būs Netflix visvairāk skatītā anime 2021. gadā. Tas nebūtu pārsteidzoši, jo tās priekštecis bija skatītākā anime pagājušajā gadā.

Drīzumā parādīsies jaunā Netflix oriģinālā filma, un mēs dalīsimies ar visu mums zināmo informāciju par filmu. Mēs jums pateiksim izlaišanas datumu, dalībniekus, kopsavilkumu, reklāmklipu un daudz ko citu. Vietnē Netflix Life mēs vienmēr esam jūs nodrošinājuši!

Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle iznākšanas datums

Kā ziņoja Netflix Geeked Twitter, jaunā filma tiks rādīta Netflix piektdien, 2021. gada 8. oktobrī. Jums vajadzētu sagaidīt, ka anime filma tiks izlaista straumētājā 8. oktobrī plkst. 01:01 PT/3:01 ET.Tāpat kā katrs cits Pokemons filmā mēs redzēsim, kā Ešs un Pikaču dodas piedzīvojumā, lai palīdzētu kādam citam pokemonam tikt galā ar visām nepatikšanām. Bet, protams, ar šķēršļiem, piemēram, Team Rocket, viss nekad nenotiek tik gludi.

Filma Pokémon: Džungļu noslēpumi

Asa sižeta piedzīvojumu filmā ir talantīgi balss aktieri. Balss pārraide, izmantojot Wikipedia lejā zem:

 • Japāņu balss aktieris - Rika Matsumoto un angļu dub aktieris - Sāra Natočenija Eša Kečuma lomā
 • Japāņu balss aktieris/angļu dub aktieris – Ikue Otani kā Pikaču
 • Japāņu balss aktieris - Megumi Hayashibara un angļu dub aktieris - Michele Knotz Džesijas lomā
 • Japāņu balss aktieris - Shin’ichiro Miki un angļu dub aktieris - Džeimss Kārters Ketkarts Džeimsa lomā
 • Japāņu balss aktieris - Inuko Inuyama un angļu dub aktieris - Džeimss Kārters Ketkarts kā Meowth
 • Japāņu balss aktieris - Yuji Ueda un angļu dub aktieris - Michele Knotz kā Vobufeta
 • Japāņu balss aktieris - Kenyu Horiuchi un angļu dub aktieris - Rodžers Pārsons kā stāstītājs
 • Japāņu balss aktieris - Masami Toyoshima un angļu dub aktieris - Sāra Natočenija kā Delia Ketchum
 • Japāņu balss aktieris – Nakamura Kankurō VI Zarudes lomā
 • Japāņu balss aktieris – Moka Kamiširaiši Koko lomā
 • Japāņu balss aktieris – Kōichi Yamadera kā Dr. Zed
 • Japāņu balss aktieris – Šoko Nakagava Kārenas lomā

Filma Pokémon: Džungļu noslēpumi

Pokémon Company International mums nodrošināja a konspekts .Dziļi Okojas mežā mītiskais pokemons Zarude dzīvo pulkā un ievēro stingru likumu, kas aizliedz nepiederošajiem iekļūt viņu teritorijā. Citur džungļos dzīvo Koko, cilvēku zēns, kuru uzaudzināja vientuļš Zarude, kurš atstāja karaspēku. Koko ir uzaudzis, nekad nešaubīdamies, ka ir Zarude. Bet kādu dienu nejauša tikšanās ar Ešu un Pikaču atstāj Koko kopā ar viņa pirmo cilvēku. Vai viņš tiešām ir pokemons? Vai arī viņš patiesībā ir cilvēks? Kad briesmas apdraud džungļus, pokemonu un cilvēku saites un vecāku un bērnu mīlestība tiks pārbaudīta.

Filmas Pokémon: Džungļu noslēpumi treileris

Netflix 7. septembrī atklāja franšīzes jaunākās daļas oficiālo reklāmklipu. Apskatiet pirmo skatījumu uz jauno Pokemons filma zemāk esošajā video!

Šī jaunā Netflix filma izskatās piedzīvojumiem bagāta, un mēs nevaram sagaidīt, kad tā tiks izlaista mūsu iecienītākajā straumētājā 8. oktobrī! Tā arī tu skatīsies Filma Pokémon: Džungļu noslēpumi ?