Oranžā ir jaunā melnā sezona 5: kas būs nākamais Pensatuki?

Oranžā ir jaunā melnā sezona 5: kas būs nākamais Pensatuki?

Apelsīns ir jaunā melnā sezona 5 - fotoattēlu kredīts: Jojo Whilden / Netflix

Apelsīns ir jaunā melnā sezona 5 - fotoattēlu kredīts: Jojo Whilden / NetflixOranžā ir jaunā melnā sezona 5: vai Alekss un Pipers atjaunos savienojumu? Oranžā ir jaunā melnā sezona 5: vai Glorija var palīdzēt apvienot cietumu?

Kas nākamais Pennsatucky oranžajā krāsā ir Jaunā melnā sezona 5? To uzzinām 9. jūnijā!

Gada laikā Oranžs ir jaunais melnais, Tiffany ‘Pennsatucky’ Doggett, kuru atveido Taryna Meninga, spēlēja katru arhetipu. Pirmajā sezonā Pensatuki bija ļaundaris, traks, fanātiķis, kurš uzskatīja, ka viņa ir kaut kā svētīta. Autors Oranžs ir Jaunais melnais 5. sezonā viņa lielā mērā ir simpātiska figūra un viena no fanu iecienītākajām varoņiem.

Pēdējās divas sezonas Pensatuki ir bijušas neticami sarežģītas, un to ir bijis ļoti grūti skatīties. Trešajā sezonā, pēc draudzības nodibināšanas ar CO Coates, Coens izvaroja Pensatuki. Cīnoties ar viņu attiecību sabrukumu, Pensatuki meklē atbildes un mierinājumu, lai izprastu situāciju.

Visā 4. sezonā Pensatuki mēģina atrast spēku piedot Koatesam par viņa rīcību. Mēs ne vienmēr saprotam, kāpēc viņai tas ir vajadzīgs, taču ir jābūt grūti saskatīt cilvēku, kurš tevi katru dienu nodeva un uzbruka. Šķiet, ka Pensatuki ir jāpiedod, lai varētu doties tālāk, un tas viņu nostāda pretrunā ar savu draugu Bigu Bū, kurš, šķiet, nespēj saprast, kāpēc Pensatuki nemēģina padarīt Katesu dzīvi dzīvu ellē.

Pensatuki 4. sezonas arka ir viens no sāpīgākajiem skatāmajiem stāstiem visā sērijā. Mēs sagaidām, ka piektajā sezonā viņa joprojām tiks galā ar sāpēm, kas virzās uz priekšu, lai gan mēs precīzi nezinām.Vairāk netflix:50 labākās TV pārraides vietnē Netflix

Mēs esam redzējuši Pensatuki dažos 5. sezonas treileru klipos, taču mēs nezinām, ko tas īsti nozīmē. Viņa koridorā pārspiež ūdens dzesētāju un tūlīt pēc tam uzvelk kapuci. Viņa arī apskauj Lielo Bū citā klipā. Pamatojoties uz viņas lomu sērijā līdz Oranžs ir Jaunais melnais 5. sezonā jaunajā sezonā redzēsim daudz Pensatuki.

Oranžs ir Jaunais melnais 5. sezona atgriežas piektdien, 9. jūnijā!