One Punch Man 3. sezonas izlaiduma atjauninājumi: vai būs jauna sezona? Kad tas iznāks?

One Punch Man 3. sezonas izlaiduma atjauninājumi: vai būs jauna sezona? Kad tas iznāks?

Protams, ir pagājis kāds laiciņš, kopš mēs esam redzējuši, kā mūsu mīļākais varonis Saitama izdara episku sitienu, lai uzvarētu daudzos ienaidniekus, kuri ir pietiekami muļķīgi, lai viņu uzņemtu. Viens Punch Man.Viens Punch Man pirmizrāde notika 2015. gadā, un ir pārsteidzoši redzēt, ka kopš tās debijas anime sērija ir ieguvusi daudz fanu, kuri nevar sagaidīt vēl vienu šīs jautrās anime sezonu. Bet kad fani var sagaidīt vēl vienu sezonu?

Mēs sniedzam jums visu, kas jums jāzina Viens Punch cilvēks' s nākotni un kad varēsiet saņemt savu ilgi gaidīto jauno sezonu.

ir beigušies septiņi nāves grēki

Cik One Punch Man sezonu ir?

Šobrīd anime seriālam ir izveidotas divas sezonas. Otrās sezonas pirmizrāde notika 2019. gada aprīlī, un tajā bija pavisam 12 sērijas, tāpat kā pirmajā sezonā.

Netflix ASV ir pieejama skatīšanai tikai pirmā sezona, taču mēs ceram, ka 2. sezona tiks izlaista tieši laikā, lai fani varētu paspēt pirms iespējamās 3. sezonas debijas.Vai One Punch Man būs 3. sezona?

Nav oficiāla vārda par to, vai anime sērija saņems trešo sezonu, taču tas ir ļoti iespējams, ņemot vērā faktu, ka anime ir ārkārtīgi populāra Japānā, kā arī daudzās citās valstīs.

Turklāt vēl ir jāpielāgo daudzas mangas sadaļas, kas nozīmē, ka, ja trešā sezona būtu ceļā pie mums, būs pietiekami daudz vietas, lai piegādātu vēl vienu sēriju kopu.

naudas heist 6. sezonas izlaišanas datums

Cik sēriju ir One Punch Man 3. sezonā?

Pamatojoties uz pirmo divu sezonu sēriju skaitu, to var droši teikt Viens Punch Man būs apmēram 12 sērijas.Tomēr atkarībā no tā, ko animācijas studija nolemj darīt, epizožu skaits varētu būt mazāks vai lielāks, nekā mēs gaidījām.

Kad tiek filmēta One Punch Man 3. sezona?

Nav ziņu par to, vai anime studija J.C. Staff ir sākusi ražošanu gaidāmajai sezonai. Iespējams, ka nesenā globālā pandēmija studijas plānos ir radījusi uzgriežņu atslēgu, kas izskaidro kavēšanos.

30 roka televīzijas šovs

Cerams, ka drīzumā sāksies ražošana, lai mēs varētu redzēt vairāk no Saitamas ceļa, lai kļūtu par cienījamu varoni.

One Punch Man 3. sezonas izlaišanas datums

Diemžēl pašlaik nav ziņu par 3. sezonas izlaišanas datumu, taču, tiklīdz mēs saņemsim ziņas par oficiālu datumu, mēs noteikti jums paziņosim. Cerams, ka One Punch Man 3. sezona tiks izlaista Netflix kaut kad vēlāk šogad vai 2022. gadā.

Kamēr gaidāt, noteikti apskatiet pirmo sezonu Viens Punch Man pašlaik Netflix, un varat skatīties citas Netflix anime, piemēram, šī, tostarp Septiņi nāves grēki , Naruto , vai Uzbrukums Titānam .