Manā Blokā

On My Block 4. sezona Netflix nenāk 2021. gada maijā

Diemžēl On My Block 4. sezonas 4. sezonas pirmizrāde nenotiks 2021. gada maijā. Tomēr tomēr var būt dažas labas ziņas. Lasiet šeit, lai uzzinātu vairāk.

On My Block 4. sezona Netflix nenāk 2021. gada martā

Kad iznāk On My Block 4. sezona? Netflix nav paziņojis On My Block 4. sezonas izlaišanas datumu, taču tas nenotiks 2021. gada martā.

Mana bloka 2. sezonā: vai Netflix atjaunos vai atcels?

On My Block ir jauns Netflix izlaidums, kas seko vidusskolnieku grupai, kas dzīvo LA dienvidos, un fani vēlas uzzināt, vai tas iegūs 2. sezonu.

On My Block 3. sezonai bija jāpabeidz sērija

On My Block 3. sezonā bija viens no visapmierinošākajiem un traģiskākajiem sezonas noslēgumiem. Vai ar tik lielisku finālu mums ir vajadzīga 4. sezona?

Manā blokā 5. sezonas izlaišanas datums, dalībnieku kopums, kopsavilkums, reklāmkadri un daudz kas cits

Viss, kas jums jāzina par On My Block 5. sezonas izlaišanas datumu, kopā ar dalībniekiem, kopsavilkumu, reklāmklipu un daudz ko citu.

Netflix jaunie izlaidumi (2018. gada 16. marts): Benji, On My Block un citi

Pilns Netflix jauno izlaidumu saraksts piektdienai, 2018. gada 16. martam, ieskaitot Netflix oriģinālus Benji, On My Block un citus.

On My Block 3. sezona šovakar nāk uz Netflix

Ļoti gaidītā On My Block 3. sezona Diego Tinoco, Jason Genao, Brett Grey un Sierra Capri Netflix plkst. 12:01 PT trešdien, 2020. gada 11. martā.

On My Block 3. sezona sastāv no astoņām epizodēm

On My Block 3. sezona trešdien, 11. martā, nonāk Netflix, taču ir tikai astoņas epizodes, par divām epizodēm mazāk nekā 2. sezonā.

Manā blokā 4. sezonas izlaišanas datums, dalībnieku kopsavilkums, reklāmkadri un daudz kas cits

Viss, kas jums jāzina par On My Block 4. sezonas izlaišanas datumu, kopā ar dalībniekiem, kopsavilkumu, reklāmklipu un daudz ko citu.

Vai On My Block 4. sezona ir pēdējā sezona?

Vai On My Block 4. sezona notiks Netflix? Vai On My Block 4. sezona būs pēdējā sezona? Viss, kas jums jāzina par On My Block 4. sezonu.

Vai notiek On My Block 5. sezona?

Daudziem faniem rodas jautājums, vai Netflix straumēšanai būs pieejama On My Block 5. sezona, un mums ir atbildes, ko viņi meklē.

Filmas “Mans bloks” dalībnieku vecumi: Cik gadu aktieriem ir reālajā dzīvē?

Netflix sērijas dalībnieki On My Block ir pilni ar svaigām sejām, kuras jūs, iespējams, nezināt. Šeit ir nodoti komēdiju sēriju vecumi.