Tādas filmas kā Habijs Helovīns, kuras varat skatīties Netflix

Tādas filmas kā Habijs Helovīns, kuras varat skatīties Netflix

Foto: Aukle .. Attēla pieklājība Tonijs Rivetti juniors, SMPSP / Netflix

Foto: Aukle .. Attēla pieklājība Tonijs Rivetti juniors, SMPSP / NetflixGodworth 8. sezonas 2. daļas izlaišanas datums
Biroja alum Mindy Kaling atklāj, ka viņa dzemdēja otro bērnu

1. Vampīri pret Bronksu

Režisors Osmany Rodriguez, Vampīri pret Bronksu seko draugu grupai, kas dzīvo Bronksā, kurām jācīnās, lai glābtu savu mīļoto vietējo bodegu pēc tam, kad vampīru grupa sāk iebrukt apkārtnē. Filmas galvenajās lomās ir Sāra Gadone, The Kid Mero, Chris Redd, Vladimir Caamaño, Jaden Michael, Gregory Diaz IV, Shea Whigham, Gerald W. Jones III, Method Man un Coco Jones.

2. Aukle

Patīk Habijs Helovīns , Aukle ir pilns ar campy, spooky fun. Lomās ar Samāru Audumu un Jūdu Lūisu filma stāsta par lēnprātīgu pretēnu vārdā Kols, kura labākais draugs ir viņa aukle Bī. Kādu nakti, kad viņa vecāki nav, Kols paklūp uz Bee un viņas draugiem, kas viņa viesistabā nogalina puisi. Izrādās, Bee ir sātaniska kulta vadītājs un viņiem ir vajadzīgas Kola nevainīgās asinis, lai pabeigtu rituālu. Tagad Kols ir atkarīgs, lai izdzīvotu nakti.

3. Aukle: slepkava karaliene

Ļoti gaidītais turpinājums Aukle , Aukle: slepkava karaliene uzņem divus gadus pēc pirmās filmas notikumiem. Tagad vidusskolnieks Kols joprojām cenšas tikt galā ar atmiņām par šausminošo nakti, kad viņu nomedīja viņa sātanu pielūdzošā aukle un viņas draugi. Kad vecie ienaidnieki atgriežas, Kolam ir jāveido negaidīta alianse, lai to paveiktu naktī.

4. Spoku māja

Spoku māja ir lieliska parodija, kas atgādina Paranormāla aktivitāte filmu franšīze. Izmantojot atrasto kadru formātu, filma stāsta par jaunu pāri, kuru vajā pārdabisks spēks. Kad Malkolms un Kiša pārceļas uz jauno vietu, viņiem ātri rodas aizdomas, ka viņu mājā notiek kaut kas paranormāls.5. Biedējošā filma 5

Programmas piektā daļa Šausmu filma filmu franšīze, Biedējoša filma 5 seko jaunam pārim, kuru vajā citpasaules vienība. Tāpat kā iepriekšējās daļas, Biedējoša filma 5 piedāvā virkni slavenību viesu.

Nākamais:Bly Manor Haunting of Manor izskaidrojums