Filmas “Kane Chronicles” izlaišanas datums, dalībnieku sastāvs, kopsavilkums, reklāmklips un daudz kas cits

Filmas “Kane Chronicles” izlaišanas datums, dalībnieku sastāvs, kopsavilkums, reklāmklips un daudz kas cits

(Foto: Amy Sussman / Getty Images for Disney)

(Foto: Amy Sussman / Getty Images for Disney)Džoijs Kings, Makgs apvienojas jaunajā Netflix projektā ‘Uglies’

Kas jums jāzina par The Kane Chronicles filmu izlaišanas datumu un citu

Netflix oficiāli izstrādā filmas, kuru pamatā ir populārā grāmatu triloģija Keinas hronikas, sarakstījis slavens autors Riks Riordāns, kurš ir pazīstams arī ar rakstniecību Pērsijs Džeksons romāni arī. Trīs grāmatas, kas tiks pielāgotas filmām, būs 2010. gads Teda piramīda , 2011. gads Uguns tronis, un 2012. gads Čūskas ēna .

Riordan, kurš, šķiet, ir ļoti satraukti par vērienīgajiem centieniem, paziņoja par to Keinas hronikas filmas, kas nonāk Netflix caur viņa Instagram lapā īsā video.

Populārā grāmatu sērija ienirst Ēģiptes mitoloģijā ar saviļņojošu stāstu, kas līdzīgs Pērsijs Džeksons . Kanes hronika pastāstiet stāstu par Kārteru un Sadiju Keinu, kuri ir faraonu pēcteči.

Tas ir vēl viens nozīmīgs Netflix ieguvums, kas lieliski papildinās citus fantāzijas hitus, piemēram, Nolādēts un Ragana kā arī piedāvāt asu konkurenci par Disney + Pērsijs Džeksons sērijas un Amazon's Gredzenu pavēlnieks sērija. Tagad visiem prātā ir tikai jautājums, kad Keinas hronikas filmas nonāks no labi izstrādātajām Riordan literatūras lappusēm viņu Netflix bibliotēkā?Filmas Kane Chronicles izlaišanas datums

Kad jaunumi vispirms nometa apmēram Keinas hronikas Netflix attīstībā esošās filmas, diemžēl, neatklāja gaismu, kad episkā darbība padarīs to ļoti gaidīto straumēšanas pakalpojuma pirmizrādi. Iespējams, ir droši pieņemt, ka, tā kā projekti ir agrīnā stadijā, var paiet divi vai trīs gadi, pirms pirmā filma iekļūs Netflix izcilāko rindās.

Saskaņā ar Riordan teikto, viņš ir strādājis ar straumēšanas spēkstaciju kopš pagājušā gada oktobra, tas ir aptuveni laikā, kad viņš noslēdza darījumu par Pērsijs Džeksons sērija Disnejā +.

Šis īpašums varētu būt īsts spēļu pārveidotājs Netflix, tāpēc ir droši pieņemt, ka viņi šo īpašumu nesteigsies ražošanā. Šāda mēroga franšīze prasa laiku un sagatavošanos, lai izveidotu pārliecinošu kinematogrāfisku triumfu, tāpēc faniem nevajadzētu gaidīt, ka izlaišanas datums tuvākajā laikā pienāks.Ikreiz, kad Netflix nolemj atbrīvot Keinas hronikas filmas, ņemot vērā to, ko mēs jau zinām par izejmateriālu, iespējams, būs vērts gaidīt, kad tas viss būs pateikts un izdarīts, un abonenti, cerams, izbaudīs gala produktu.

Filmas par Keina hroniku filmēšanu

Nav informācijas par dalībnieku sastāvu Keinas hronikas filmas, un ir droši pieņemt, ka visi jaunumi šajā nodaļā netiks saņemti drīz.

Apsverot Kanes hronika Netflix filmas ir tik agrīnā attīstības stadijā, iespējams, tās joprojām strādā, lai noskaidrotu, kurš veidos šo aizraujošo fantāzijas filmu sastāvu.

Tur ir daudz aktieru un aktrisi, kas labprāt iegūtu lomu kādā no šīm iezīmēm, un, nosēdinot vienu no šīm kārotajām vietām, ļoti viegli varētu sākt cilvēku karjeru stratosfērā. Daudzi no Holivudas izcilākajiem un drosmīgākajiem dalībniekiem pretendēs uz vietu Keinas hronikas filmas Netflix, īpaši Karla un Sadija Keinu galvenajām lomām.

Potenciālo sāncenšu vārdu netrūkst, un galu galā ikviens, kuru Netflix izvēlas stāstu iedzīvināt, būs īstais aicinājums, jo viņi agrāk ir paveikuši fantastisku darbu, liekot šāda veida īpašumus. Lai kas arī notiktu, abonenti to var mierināt Keinas hronikas filmas ir labajās rokās, kas virzās uz priekšu.

The Kane Chronicles filmas kopsavilkums

Par oficiālu kopsavilkumu nav publicēts Keinas hronikas filmas, taču ir droši pieņemt, ko gaidīt. Nav šaubu, ka viņi izmantos labi rakstītu avotu no Rika Riordāna neticami aizraujošajiem stāstiem.

Viņa jauno populāro, vislabāk pārdoto pieaugušo romānu triloģija sekoja abiem pusaudžu varoņiem Kārtera un Sadija Keina vārdiem. Šie laimīgie indivīdi vienkārši ir Ēģiptes faraonu Narmera un Ramses Lielā pēcnācēji, tāpat kā Pērsijs Džeksons , viņi mūsdienās saskaras ar leģendāriem dieviem.

Keinas hronikas grāmatas iegūst daudz iedvesmas Ēģiptes vēsturē un mitoloģijā, atstājot vietu dažiem aizraujošiem kino stāstiem un krāšņi realizētiem vizuāliem materiāliem, kuru straumēšanas dienestam būs liels trieciens, ja viss apvienosies.

Ir daudz iemeslu, lai satrauktos Keinas hronikas filmas, un abonenti nevēlēsies palaist garām ne vienu vien fantāzijas darbību un piedzīvojumu, kas iet uz leju, kad šie kinoizrādes beidzot nonāk Netflix.

Keina hroniku filmu piekabe

Vietnei nav piekabju Keinas hronikas filmas, kas šobrīd ir pieejamas, bet, kad tāda tiks izlaista, mēs noteikti dalīsimies ar jums!

Mēs jums paziņosim Keinas hronikas filmas, kad uzzināsim vairāk! Sekojiet līdzi informācijai par aizraujošo oriģinālo Netflix filmu.

Nākamais:50 labākās Netflix filmas, kuras skatīties šobrīd