Vai Džeiks no valsts fermas ir diezgan gudrs?

Vai Džeiks no valsts fermas ir diezgan gudrs?

Jaunais Netflix oriģinālais komēdijseriāls Diezgan gudrs ir šeit, un tas ir viens no smieklīgākajiem Netflix šoviem 2021. gadā. Nav šaubu, ka tas kļūs par fanu iecienītāko seriālu asprātīgā raksta un izcilās aktieru ķīmijas dēļ.Diezgan gudrs zvaigznes Jauni un izsalkuši zvaigzne Emīlija Osmenta kā Čelsija, Hārvardas absolvente un topošā romānu rakstniece, kurai, pārceļoties pie savas salīdzinoši zemās uzacu māsas Klēras un trīs tikpat brīva gara istabas biedriem, viņas intelekts tiek apšaubīts.

Iesaistoties šajā jaunajā grupā, kurā ietilpst arī izskatīgais fiziskais treileris Grants un juriste kļuva par garīgo dziednieci Solana , Čelsija uzzina vienu vai divas lietas par to, kas viņai patiesībā ir nepieciešams, lai sasniegtu laimi.

ragnarok (seriāls) 2. sezona

Lai gan seriālā redzēsit dažas pazīstamas sejas ar Osmentu un Gregu Sulkinu galvenajā lomā, iespējams, atpazīsiet arī dažas citas pazīstamas sejas, neliekot tām īstu vārdu. Konkrēti, tas bija Džeiks no valsts saimniecības reklāmām Diezgan gudrs ?

kad vietnē Netflix iznāk Godworth 9. sezona

Kas ir Džeiks no valsts fermas Pretty Smart?

Jā, jūsu acis jūs nepievīla: tas bija Džeiks no valsts fermas jaunajā Netflix komēdijā! Tomēr šoreiz viņš nepārstāv vienu no vadošajām apdrošināšanas firmām valstī. Viņš tikai spēlē atkārtotu lomu Netflix komēdijas seriālā.Ja nezināt, Džeiku no sovhoza atveido aktieris Kevins Mailss , kurš ir piedalījies arī tādos šovos kā S.W.A.T., Underdogs un Noziedzīgie prāti . Jūlijā, Mailzs ievietoja fotoattēlu kopu vietnē Instagram par viņa dzimšanas dienu, kurā tika parādīts ieskats Diezgan gudrs komplekts.

Jaunajā komēdijā Mailza atveido Klēras jauno draugu Deivu, ar kuru viņa iepazīstas, apmeklējot keramikas nodarbību kopā ar Džeidenu. Viņa drīz vien ir sajūsmā par Deivu, un viņu attiecības ātri uzkarst, pirms viņa izšķiras no viņa noskaidro viņas jūtas pret Grantu .

Fosters 6. sezonas izlaišanas datums vietnē Netflix

Miles parādās trīs sērijās Diezgan gudrs' s pirmajā sezonā, taču mēs ceram, ka aktieri, kas citādi pazīstams kā Džeiks no State Farm, atkal varēs redzēt Deivu 2. sezona , ja Netflix vajadzētu nolemt atjaunot jautro seriālu, lai iegūtu vairāk smieklu.Ko jūs domājāt Diezgan gudrs pakalpojumā Netflix?