Vai If Beale Street varētu runāt ar Regīnu Kingu galvenajā lomā, ierodas Netflix?

Vai If Beale Street varētu runāt ar Regīnu Kingu galvenajā lomā, ierodas Netflix?

Holivuda, Kalifornija - 24. februāris: Regīna Kinga pieņem aktrisi balvā par atbalstošo lomu par

HOLLYWOOD, KALIFORNIJA - 24. FEBRUĀRIS: Regīna Kinga atbalsta aktrises balvu kategorijā “Ja Bīla iela varētu runāt” uz skatuves 91. gadskārtējā balvu pasniegšanas ceremonijā Dolby teātrī 2019. gada 24. februārī Holivudā, Kalifornijā. (Kevina Vintera / Getty Images fotogrāfija)Shadowhunters The Final Hunt: ko mēs zinām par pirmizrādi sezonas vidū

Vai Oskara ieguvējs, ja Bīla iela varētu runāt, būs pieejama straumēšanai Netflix? Kur straumēt, ja Bīla iela varētu runāt ar Regīnu Kingu galvenajā lomā.

Ja Beale Street varētu runāt ir viena no labākajām 2018. gada filmām, un, protams, daudzi Netflix abonenti mēģina atrast vietu, kur skatīties, lai skatītos Berija Dženkinsa filmu un ar Oskara balvu ieguvēju Regīnu Kingu.

Netflix straumē ir pieejams virkne Oskaru uzvarētāju, un drīzumā ir vēl vairāk, taču tas neizskatās Ja Beale Street varētu runāt drīzumā būs pieejams Netflix. Filmu ražo un izplata Annapurna Pictures, un no 2017. gada Annapurna Pictures vienojās par izlaiduma līgumu ar Hulu. Saskaņā ar šo līgumu Ja Beale Street varētu runāt un visas pārējās jaunās Annapurnas filmas tiks virzītas uz Hulu pēc to demonstrēšanas teātros.

Tātad, šīs ir lieliskas ziņas, ja jums ir Netflix un Hulu, bet, ja jums ir tikai Netflix, tas acīmredzami ir jaunums, kuru nevēlaties dzirdēt.

Filma tomēr nepaliks Hulu uz visiem laikiem. Parasti filma tur paliek tikai apmēram gadu, un pēc tam tā pāriet uz citu straumēšanas pakalpojumu vai kabeļkanālu. Tajā laikā Netflix varēja uzņemt filmu un padarīt to pieejamu straumēšanai, taču tas, iespējams, ir pārāk tālu.Visticamāk, jūs varēsiet īrēt Ja Beale Street varētu runāt Netflix DVD, un jūs jau varat skatīties filmu pēc pieprasījuma un citus SVOD pakalpojumus. Ja vēl neesat redzējis šo filmu, mēs to ļoti iesakām. Tā ir viena no labākajām filmām, ko esmu redzējis 2018. gadā un pēdējos gados.

Mēs noteikti informēsim jūs, vai tuvākajā nākotnē filma būs pieejama straumēšanai Netflix. Sekojiet līdzi informācijai!

Nākamais:25 labākās filmas, kas ieguvušas Oskaru, vietnē Netflix