Vai Hubi Helovīns 2 notiek?

Vai Hubi Helovīns 2 notiek?

Habijs Helovīns, 2020. gadā Džūlija Bovena Violetas Valentīnas lomā un Ādams Sandlers kā Hubi Dibuā. Kr. Skots Jamano / NETFLIX © 2020

Habijs Helovīns, 2020. gadā Džūlija Bovena Violetas Valentīnas lomā un Ādams Sandlers kā Hubi Dibuā. Kr. Skots Jamano / NETFLIX © 2020Vai būs Hubie Halloween 2?

Adama Sandlera jaunākā sadarbība ar Netflix ir pakāpusies uz augšu un ir atradusi ceļu uz ĻOTI TOP straumēšanas platformas! Protams, Habijs Helovīns saņem pretrunīgas atsauksmes, taču jūs vienkārši nevarat noliegt, ka tas ir jautrs pulkstenis, it īpaši šajā spocīgajā sezonā. Jautājums ir, vai Netflix gatavojas tirgot šo veiksmīgo Sandler + Halloween formulu, kā to darīja ar Kurtu Raselu un Ziemassvētku hronika s un izgatavo Habijs Helovīns 2 ?

Izredzes ir, viņi to darīs. Filmas sižets, šķiet, ir ideāls svētku franšīzei - Habijs katru gadu pārbauda Helovīna nakti un meklē cilvēkus, kuri šķiet aizdomīgi. Netflix atliek tikai iepazīstināt sižetu ar jauniem ļaundariem, pievienot dažus emocionālus elementus, jokus, kas ir klibi, bet tik un tā liek smieties, un, protams, Adamu Sandleru. Turklāt mēs jau zinām, ka Holivudai patīk veidot turpinājumus.

Un kāpēc gan ne? Lomās Džūlija Bovena, Kevins Džeimss, Maija Rūdolfa, Jūnijs Squibb, Kenans Tompsons, Rejs Liota, Noa Šnaps, Parīze Berelka, Stīvs Bušemijs, Robs Šneiders, Tims Meadovs un Maikls Čiklis, Habijs Helovīns ir jau skatītākā Netflix filma, un mēs šeit runājam par turpinājumu.

Pēc Habijs Helovīns , Sandleram joprojām ir vēl četras filmas ar Netflix saskaņā ar viņu pašreizējo darījumu, tāpēc kopumā, ja jūs esat viens no tiem, kas iesakņojas par Hubie atgriešanos maģiskajā Salemā, tas jums izskatās labi. Tā kā tas ir īpašs svētku laiks, mēs domājam, vai turpinājums patiešām ir zaļš, tāpēc tā mērķis būs 2021. gada rudens izlaidums. Šajos tumšajos COVID laikos ir arī iespējams, ka ražošanas namam var būt kavēšanās, un mēs redzēsim otro Hubie filmu ap Haloviju, 2022. gadu. Netflix vēl nav oficiāli paziņojis.Vai esat skatījies Habijs Helovīns vēl? Ko jūs par to domājāt?

Komēdija un šausmas pašlaik tiek straumētas Netflix.

Nākamais:30 labākās Halovīna filmas un pārraides Netflix