Vai The Haunting of Hill House ir biedējoša?

Vai The Haunting of Hill House ir biedējoša?

2021. gada Helovīnam pakalpojumā Netflix ir daži lieliski šausmu šovi. Jūs vēlaties skatīties kaut ko biedējošu. Par ko The Haunting of Hill House ? Vai tas ir biedējoši?Runājot par šausmām, Netflix piedāvā daudz ko skatīties. Ja vēlaties kaut ko biedējošu, vienkārši noklikšķiniet uz šausmu kategorijas straumētājā, un jūs atradīsit ko skatīties. Protams, jūs vēlaties zināt, vai filmas un šovi patiešām ir biedējoši.

The Haunting of Hill House iespējams, ir viens no ieteikumiem, kas ir parādīts jūsu skatāmo šovu sarakstā. Vai šis Netflix Original ir kaut kas biedējošs?

Man bailes ir subjektīvas. Kas vienam šķiet biedējošs, citam nē. Tas tiešām ir tik vienkārši. tomēr The Haunting of Hill House piedāvā kaut ko tādu, kas gandrīz visiem skatītājiem liks izjust kaut kādas bailes vai nervozas gaidas.

The Haunting of Hill House rada bailes pakalpojumā Netflix

Viena no lietām, kas The Haunting of Hill House atnesa bija spoki ainās. Jūs varētu novērot šīs klusās, nekustīgās figūras fonā vai no vienas puses.Lielākajā daļā TV šovu šie skaitļi mainīsies. Viņi galu galā būtu radības vai spoki, kas uzbruktu. Bet Kalnu māja izdarīja kaut ko nedaudz savādāk. Tā vietā jūs vienkārši gaidījāt kustību, kas nekad nepienāca, palielinot šo nervozo gaidīšanu.

Pēc tam tika sajauktas dažas sižeta līnijas. Saliektā kakla dāma noteikti bija biedējoša figūra, īpaši sajaukta ar miega paralīzi un veidu, kā viņa parādījās tumsā. Pat ja jūs sapratāt, kas viņa ir, joprojām bija brīži, kas lika jums aizdomāties, kas notiks.

Viena no lieliskajām lietām par The Haunting of Hill House ir tas, ka šausmas nav mūsu sejās, bet tas rada papildu bailes. Jūs vienkārši nezināt, ko sagaidīt pirmo reizi. Ir dīvainas lēciena bailes, bet dažas šausmas ir vienkārši neziņā. Ir klusums un tumsa, kas liek mūsu iztēlei bēgt ar mums, vairojot bailes, kas jau pastāv.The Haunting of Hill House Vai jūs domājāt, ka tas bija biedējoši? Paziņojiet mums tālāk sniegtajos komentāros.