Vai pakalpojumā Netflix ir labas problēmas?

Vai pakalpojumā Netflix ir labas problēmas?

Labas nepatikšanas 8. septembrī tika rādīta pēdējā 3. sezonas sērija, un ziņkārīgie prāti vēlas uzzināt, vai drāmas televīzijas seriāls ir pieejams Netflix. Tāpēc mēs jums pateiksim, vai varat nesteidzīgi skatīties jauno sezonu, kā arī iepriekšējās Labas nepatikšanas pakalpojumā Netflix.Šis TV šovs ir tikko pabeidzis savu trešo sezonu, un fani ir gatavi nākamajai sezonai. Par laimi viņiem seriāls bija atjaunota uz ceturto sezonu , tāpēc sagaidiet, ka jaunā sezona būs ēterā Freeform kaut kad nākamgad.

Labas nepatikšanas iznāca 2019. gadā un ir ģimenes drāmas turpinājums Fosters . Tas seko Fosteru māsām Kallijai un Marianai, kad viņas izdzīvo savu jauno pieaugušo dzīvi Kalifornijā.

jaunā narkotiku sezona

Šajā sērijā ir daudz drāmas. Es domāju, daudz! Un ja jums patika Fosters , ir dažas viesizrādes no šī populārā seriāla Labas nepatikšanas .

Tātad, vai varat redzēt, ko Kallija un Mariana un pārējā viņu draugu grupa dara Netflix 3. sezonā? Šeit mēs jums pateiksim, vai varat skatīties Labas nepatikšanas pakalpojumā Netflix.Vai varat skatīties Good Trouble pakalpojumā Netflix?

Diemžēl jūs nevarat skatīties drāmas seriālu vietnē Netflix. Tas viss ir atkarīgs no licencēšanas. Netflix nepieder Labas nepatikšanas , un to dara Disney.

pēdējā karaļvalsts 4. sezonas izlaišanas datums vietnē Netflix

Daži cilvēki būtu domājuši, ka Netflix ir vienojies ar Disney, kad runa ir par šo izrādi, jo vienā brīdī viņiem bija vienošanās par Fosters . Tomēr šis darījums beidzās, un jūs nevarat skatīties Fosters vairs pakalpojumā Netflix.

Disney izvēlējās nepiešķirt licencēšanas tiesības Netflix, tāpēc jums būs jāmeklē citur, lai redzētu šo sēriju.Kur skatīties Good Trouble

Jūs varat skatīties Labas nepatikšanas ieslēgts Hulu . Faktiski straumēšanas platformā šobrīd varat skatīties visas trīs sezonas.

Čārlija Brauna Ziemassvētku Netflix straumēšana

3. sezonā ir 19 sērijas, kas ir visvairāk šo TV šova sēriju, tāpēc jums ir daudz kas jāpaspēj, ja neesat redzējis trešo sezonu.

Kā jau minējām iepriekš, drāmas sērija tika atjaunota uz ceturto sezonu, tāpēc Kallijas un Marianas stāsti turpināsies. Ja jums ir Hulu abonements, izklaidējieties, skatoties visas trīs sezonas Labas nepatikšanas . Jūs būsiet tik ļoti iegrimis drāmā!