Šausmas

50 labākās šausmu filmas vietnē Netflix: Stounhērsta patvērums aizstāj Rozmarijas bērnu

Pašreizējais 50 labāko Netflix šausmu filmu saraksts, kurā ir iekļauti pārdabiski trilleri, asinis izšļakstoši gori, kempinga hiti un kulta klasika.

The Conjuring 3 izlaišanas datuma atjauninājumi: vai būs jauna filma? Kad tas iznāk?

Kad ir The Conjuring 3 izlaišanas datums? Mēs kopīgojām visus populārās šausmu franšīzes trešās filmas izlaišanas datuma atjauninājumus.

Nāvējošās ilūzijas var būt jautrs pulkstenis, ja jūs to vienkārši neuztverat nopietni

Nāvējošu ilūziju apskats: jauns trilleris ar Kristīnu Deivisu, Greeru Grammeru un Dermotu Mulroneju ir jauns Netflix. Vai ir vērts skatīties?

5 šausmu filmas un šovi, ko skatīties Netflix šajā nedēļas nogalē (2018. gada 22. – 24. Jūnijs)

Pagājušajā nedēļā mēs vietnē Netflix atradām 5 šausmu filmas, kas ir guvušas lielu ažiotāžu. Šonedēļ mēs skatīsimies dažas šausmu komēdijas. - 3. lpp

Ir kāds, kas atrodas jūsu mājā, izlaišanas datums, kopsavilkums, aktieri, reklāmklipi un daudz kas cits

Pārskats par gaidāmo šausmu filmu Tur ir kāds jūsu mājā, režisors Creep un Creep 2 režisors Patrick Brice.

5 spēcīgi šausmu turpinājumi, kas skatāmi Netflix šajā nedēļas nogalē (2018. gada 6. – 8. Jūlijs)

Vai meklējat kaut ko, kas apmierinātu jūsu iekšējo pabeigtnieku? Šīs nedēļas šausmu filmu saraksts ir domāts tieši jums. Netflix skatāmies dažus spēcīgus šausmu turpinājumus.

Filmā The Tall Grass: Patriks Vilsons pievienojas Stīvena Kinga un Džo Hila filmas Netflix dalībniekiem

Netflix virzās uz priekšu kopā ar Stīvenu Kingu un Džo Hilu filmā The Tall Grass. Tagad mēs zinām, kurš filmā būs zvaigzne. Tas tiek izlaists 2019. gadā.

Lietas, kas dzirdētas un redzētas, šovakar: 2021. gada 29. aprīlī nonāk Netflix

Dzirdētās un redzētās lietas šovakar, 2021. gada 29. aprīlī, nonāk Netflix. Filmas pamatā ir Elizabetes Brundidžas romāns Visas lietas vairs nerādās.

47 metri uz leju un 5 labākās filmas par dzīvniekiem killer vietnē Netflix

Netflix piecu labāko filmu par dzīvniekiem slepkavas saraksts, tostarp 47 metri uz leju ar Mandiju Mūru, Klēru Holtu un citām.

Netflix izlaiž intensīvu treilera Hold the Dark piekabi

Netflix pa ceļam ir jauns trilleris ar nosaukumu Hold the Dark, kurā piedalās Aleksandrs Skarsgards un Džefrijs Raits, un tas izskatās intensīvi!

Kalniem jums ir acis: jauna šausmu romantiska komēdija Netflix darbos

The Hills Have Eyes for You, jauna Netflix šausmu romantiskā komēdija, ir Tucker un Dale vs Evil režisora ​​Eli Craiga darbos.

Netflix filmas: izskaidrotas dzirdētās un redzētās lietas

Lietas Dzirdētās un redzētās, kurās galvenajās lomās ir Amanda Seifrida un Džeimss Nortons, tagad straumē. Tomēr “šausmu trillerim” tas sniedz vairāk noslēpuma nekā saviļņojuma.

Labākās šausmu filmas vietnē Netflix: House of Wax debitē

Atjaunināts 50 labāko šausmu filmu saraksts Netflix, ieskaitot jauno laidienu House of Wax, kurā galvenajās lomās ir Elisha Cuthbert, Jared Padalecki un Chad Michael Murray.

Netflix 5 labākās šausmu filmas šajā nedēļas nogalē: The Blackcoat’s Daughter un citas

Vai vēlaties pavadīt spocīgu nedēļas nogali? Netflix ir straumēšanas pakalpojums, pie kura vērsties! Mēs kopīgojam piecas galvenās šausmu filmas, ko šajā nedēļas nogalē straumēt.

Vai Netflix ir Freaky? Kur skatīties Vince Vaughn filmu

Vai Netflix ir jauna filma Freaky? Kur skatīties Blumhouse Productions šausmu komēdiju ar Vinsu Vonu un Katrīnu Ņūtonu galvenajās lomās.

5 labas Netflix filmas, kuras noskatīties, ja jums patīk The Babysitter: Killer Queen

Ja jums patīk Netflix The Babysitter: Killer Queen, skatieties šīs 5 labās Netflix filmas tieši tagad, ieskaitot Tucker un Dale vs Evil un citas.

Rituāls ir Netflix šausmu filma, kas skatāma piektdien, 13. datumā

Ja jums piektdien, 13. datumā, nepieciešama jauna filma, ko skatīties Netflix, skatieties šausmu filmu The Ritual ar galveno lomu Rafe Spall.

Valentīna dienas šausmu filmas, kas pierāda patiesu mīlestību, patiešām pastāv

14. februāris ir mīļotāju diena, tad kāpēc gan neizbaudīt dažas romantiskas Valentīna dienas šausmu filmas? Kā labāk parādīt to īpašo cilvēku, kurš jums rūp?

Halovīni 2019: 15 labākās drausmīgās filmas vietnē Netflix UK

Saraksts ar 15 labākajām drausmīgajām filmām, kuras skatīties Netflix UK uz Halloween 2019, tostarp Insidious, Sinister, The Woman in Black un citas. - 15. lpp

5 labākās psiholoģisko trilleru filmas vietnē Netflix, kuras jums jānoskatās

Tā kā ir pieejami neierobežoti piedāvājumi, Netflix labāko psiholoģisko trilleru filmu izvēle ir biedējoša. Pēc vairāku stundu pētījumiem mēs to izvilka.