Saģērbieties kā savu iecienītāko Pogu no Outer Banks Helovīna kostīmā

Saģērbieties kā savu iecienītāko Pogu no Outer Banks Helovīna kostīmā

Šajā ziņā ir ietvertas saistītās saites, kurās mēs varam saņemt procentus no jebkuras pārdošanas, kas veikta, izmantojot šīs lapas saites. Cenas un pieejamība ir precīza publicēšanas brīdī.gada 2. sezonā Ārējās bankas , Pogues Džons B. un Sāra piedzīvoja daudz jautru piedzīvojumu. Protams, tagad, kad mēs visi esam uzmācīgi skatījušies seriālu, šķiet tikai dabiski, ka fani vēlēsies ģērbties kā nerātns starptautisks duets Helovīna svētkos.

Par laimi, viņu tērpi ir viegli DIY izskats lai atjaunotu.

Outer Banks Helovīna kostīmi

Pirms jaunākā sezona parādījās sērfošanas apģērbu zīmolā Netflix Volcom sadarbojās ar izrādi, lai izveidotu apģērbu kolekciju, pamatojoties uz varoņu valkātajiem priekšmetiem. Kolekcijā ir virkne pogāmu kreklu, galda šortu un T-kreklu, kurus Džons B. valkā visas izrādes laikā, no kuriem izvēlēties.

Jūs pat varat ģērbties kā Sāra Pavāra princese , ar kreklu vai beisbola cepure kurā ir norādīts viņas segvārds, ja vēlaties ieņemt viņas karalisko amatu. Vai arī, ja jums šķiet, ka vēlaties, lai jums būtu Sāras draugs Džons B., ir kāds Save John B krekls kas, cerams, novedīs jūs soli tuvāk jūsu mērķim.Atklājiet

Atklājiet Kook Princess kreklu no Volcom x Outer Banks kolekcijas vietnē Amazon.

Tomēr pieņemsim, ka vēlaties Helovīnā iztēloties kā Pogu, neatsaucoties uz kādu konkrētu varoni. Tādā gadījumā ir daudz kreklu, no kuriem izvēlēties, piemēram, šeit teikts Jūs nevarat nogalināt Pogu vai grupas moto, Jauku laiku, visu laiku, kas ir pieejams arī kā a mugursoma .

Visa šī kolekcija ir piepildīta ar apģērbu, kas liks ikvienam Netflix fanam saprast, ka esat ģērbies kā Pogue no Ārējās bankas . Tomēr, ja kāds joprojām nesaprot jūsu DIY kostīmu, šis OBX saules cepure varētu būt noderīgi katram gadījumam.Apskatiet visu Volcom x Ārējās bankas kolekcija vietnē Amazon un ģērbieties kā mīļākie Ārējās bankas varonis Helovīna kostīmā.