Drāmas

Kad Netflix ierodas vietnē The Crawdads Sing?

Vietu Netflix paredzēts izlaist vietnē Crawdads Sing, kas ir slepkavības noslēpums, kas 20. gadsimta vidū izveidojies uz dienvidu pilsētas fona. Lūk, kad.

Piens ar Šonu Pennu galvenajā lomā pievienojas Netflix 50 labākajām filmām

Piens ar Šonu Pennu galvenajā lomā tagad straumē Netflix un ierindojas 50 labāko Netflix filmu sarakstā!

Filma, kas šonedēļ skatāma vietnē Netflix: Lī Danielsa The Butler

Vai meklējat jaunu filmu, ko šonedēļ skatīties Netflix? Izmēģiniet Lī Danielsa The Butler, kurā galvenās lomas atveido Opra Vinfrija, Forts Vitekers un Džons Kusaks.

Malkolma un Marijas vecuma vērtējums: vai filma Zendaya ir piemērota bērniem?

Malkolma un Marijas vecuma vērtējums: vai filma ir piemērota bērniem? Zendaja ir pazīstama no Disneja kanāla, taču šī filma, iespējams, nav paredzēta bērniem.

Netflix dienas filma: Fruitvale stacija

Fruitvale Station ar Maiklu B. Džordanu galvenajā lomā un Raiena Kooglera vadībā ir šīs dienas Netflix filma sestdien, 2018. gada 17. februārī.

Pazudušais vīrs: jauna romantiska filma ir populārākā filma Netflix

Jaunā romantiskā filma Pazudušais vīrs ar Džošu Duhamelu un Lesliju Bibu galvenajās lomās ir populārākā filma Netflix Top 10 sarakstā.

Vai Mistera un Pita neizbēgamā sakāve ir Netflix?

Ventilatoriem varētu būt jautājums, kur straumē 2013. gada Mistera un Pita filma Mistera un Pita neizbēgamā sakāve. Vai tas ir Netflix?

Par ko Netflix ir Nāvējošās ilūzijas?

Nāvējošās ilūzijas ar Kristīnu Deivisu, Dermotu Mulroneju un Greeru Grammeru galvenajās lomās 18. martā ierodas Netflix. Par ko ir trillera filma?

Krusttēvs un revolucionārākas noziedzības / mafijas filmas vietnē Netflix

Ņujorkas bandas, Krusttēvs un Labās Fellas ir ne tikai izcilas kriminālfilmas, bet arī to ietekme, kas ilga ne tikai vienu filmu.

Noskatieties labāko Burta Reinoldsa filmu vietnē Netflix, Boogie Nights

Lai godinātu Burta Reinoldsa dzīvi un darbu, šeit ir apskatīts viņa visaugstāk novērtētā loma filmā Boogie Nights, kuru jūs varat skatīties tūlīt vietnē Netflix.

Skūpstīšanās stenda 2 beigas paskaidroja: kuru izvēlas Elle?

Ko Elle izvēlēsies? Kur Elle mācīsies koledžā? Skūpstīšanās kabīne 2 noslēdz jaunu filmu Skūpstīšanās kabīne 3

Vai Netflix ir metāla skaņa?

Lomā Rizs Ahmeds, Sound of Metal ir par rokenrola bundzinieku, kura dzīve ir krasi mainījusies pēc tam, kad viņš zaudē dzirdi. Vai tas ir Netflix?

Netflix filma un šovs, ko skatīties šovakar: Baltais tīģeris un liktenis

Šeit ir divas neticami aizraujošas augstākā līmeņa izvēles iespējas abonentiem, kuri meklē pareizo filmu vai izrādi, ko šovakar skatīties Netflix.

Vai Lara Žana un Pēteris guļ kopā visiem zēniem 3?

Pirmajās divās filmās Visiem zēniem Lara Žana un Pīters nekad nav gājuši visu ceļu. Vai tas mainījās albumā To All Boys 3?

5 labas Netflix filmas, kuras skatīties, ja jums patīk Pazudušais vīrs

Piecu labu Netflix filmu saraksts, kuras varat noskatīties, ja jums patīk Pazudušais vīrs, tostarp A Walk to Remember, Neaizstājams jūs, Dārgais Džons un citi.

Vieta aiz priedēm, kurā piedalās Raiens Golsings, tagad straumē Netflix

Vieta aiz priedēm ar Raienu Goslingu, Evu Mendesu un Bredliju Kūperu tagad straumē ASV Netflix!

Vai meitene ir pagrabā pakalpojumā Netflix?

Lomās Džuds Nelsons, Stefānija Skota un Džoijs Fišers, Meitene pagrabā ir visa mūža filma, kuru iedvesmo šausminoši patiesi notikumi. Vai tas ir Netflix?

Vai Netflix ir Amerikas Savienotās Valstis pret Billiju Holiday?

Lomās Andra Day, Trevante Rhodes un Nataša Lyonne tagad varat straumēt Amerikas Savienotās Valstis pret Billie Holiday. Šeit jūs to varat atrast.

Vai Volkinga priekšrocības pamet Netflix?

Lomās Logans Lermans, Emma Vatsone, Ezra Millere Pašlaik Netflix ir pieejama The Perks of Being a Wallflower. Tomēr drīz tā dosies prom.

Zēns, kurš izmantoja vēju, paver acis

Netflix filma Zēns, kurš izmantoja vēju no Chiwetel Ejiofor, ir patiess stāsts, kas liks jums saprast, cik daudz jūs uzskatāt par pašsaprotamu.