Vai jums ir jāskatās CAOS pirms Riverdale 6. sezonas krosovera?

Vai jums ir jāskatās CAOS pirms Riverdale 6. sezonas krosovera?

Netflix Life ziņoja gadā Kīrnans Šipka atveidos Sabrinas Spellmenas lomu Riverdeila 6 sezona piecu epizožu notikuma laikā, kas šoruden tiks parādīts CW. Protams, tas nozīmē, ka, pateicoties šai ilgajai atnākšanai, mēs esam piemeklējuši kādu laiku Sabrīnas atvēsinošie piedzīvojumi krosovers.Tomēr ir jautājums, ka daži Riverdeila faniem izmisīgi būs vajadzīga atbilde pirms krosovera pirmizrādes. Lai gan HAOSS un iemīļotajam CW šovam ir kopīgs visums. Šī būs pirmā reize, kad viņi ir apvienojuši pasaules ārpus mājieniem, uzvārdu kritumiem, pilsētas līnijas starp Riverdeilu un Grīndeilu un saikni ar Blossoms.

Tādējādi krosoveram varētu būt strauja mācīšanās līkne pilsētas entuziastiem, kuri nekad nav skatījušies Sabrinas maģisko šovu.

Vai pirms 6. sezonas pirmizrādes ir jānoskatās viņas Netflix oriģinālseriāls? Lūk, ko mēs zinām!

Vai jums ir jāskatās CAOS, lai saprastu Riverdale 6. sezonas krosoveru?

Spoileri priekšā Riverdale 5. sezonas finālam un HAOSS 3. daļaĪsā atbilde, visticamāk, ir nē. Kamēr zinot HAOSS Zinātne noteikti būtu noderīga, ja jūs nekad neesat skatījies šovu, jums nevajadzēs izdzert visas 36 sērijas tās divu sezonu sērijā. Lai gan jūs plānojat, ka seriāls tiks izlutināts, jo ekspozīcija un neliela informācija par to, kā un kāpēc Sabrina atrodas pilsētā, noteikti spēlēs sižetā, ņemot vērā viņas izrādes finālu.

Jums arī jāzina, ka ir iemesls, kāpēc Šerilas Blosomas priekštecis Ebigeila piesauca Sātana vārdu, nolādējot Betiju, Ārčiju un Džughedas senčus. Raganu kultūra HAOSS pēc būtības ir sātanisks. Izrādē ir visdažādākie okultiskie elementi, un tā ir Roberto Aguirre-Sacasa radītā arhiversa drūmākā sērija.

The Blossoms nosaukums tika iekļauts HAOSS 3. daļa, kā Sabrina devās uz Unholy Regalia meklējumiem. Saskaņā ar CBR , ģimenes sencis Otrajā pasaules karā no Hitlera bija paņēmis Hēroda kroni un atvedis to līdzi Riverdeilā.Sabrina un viņas brālēns Ambrose pat devās ceļojumā uz Blossoms kļavu audzēm, lai no viena no kokiem iegūtu vainagu. Viņi netīšām aizveda Hērodu aiz muguras uz Grīndeilu, kur viņiem bija jācīnās ar viņu, taču, kā atzīmē žurnāliste Endžija Dāla, kādam viņu vajadzēja iesprostot kokā.

Ja tas būtu zieds vai, iespējams, visa ģimene, tad viņi nevarētu būt mirstīgie bez pretenzijām uz maģisku vēsturi. gada 5. sezona Riverdeila ir skaidri parādījis, ka fani bija uz pareizā ceļa, uzskatot, ka Blossoms ir raganas.

Nesens Izklaides iknedēļas Raksts par Sabrinas iesaistīšanos 6. sezonā to apstiprināja, atklājot, ka viņa palīdzēs Šerilai izpildīt dzīvības vai nāves burvestību. Tātad, lai gan Blossom mantiniece savā šovā vēl nav skaidri nosaukusi raganu, tas ir tikai laika jautājums.