Colin in Black & White izlaišanas datums, dalībnieki, konspekts un daudz kas cits

Colin in Black & White izlaišanas datums, dalībnieki, konspekts un daudz kas cits

Lai gan ir augusts, vēl ir pietiekami daudz laika, lai sagatavotos daudzajiem seriāliem un filmām, kuru iznākšana ir plānota vēlāk šogad. Naudas nolaupīšana Septembrī mūs gaida 5. sezona — princeses Diānas iedvesmots mūzikls Diāna Plānots, ka tas tiks izlaists straumēšanas platformā 2021. gada oktobrī Slēdzene un atslēga 2. sezona un Jo grūtāk viņi krīt debija notiks 2021. gada novembrī. Taču ir daudz vairāk, no kurienes tas nāk!Kolins melnā un baltā krāsā , leģendārās amerikāņu kinorežisores un rakstnieces Ava Duvernay radītais seriāls jūsu ekrānos parādīsies daudz ātrāk, nekā jūs domājat. Pirms seriāla iznākšanas mēs vēlamies jūs informēt par jaunāko informāciju par gaidāmajām sērijām, lai jūs viss būtu gatavs pirmizrādei. Viss, kas jāzina Kolins melnā un baltā krāsā ir tieši šeit!

Colin in Black & White izlaišanas datums

Gatavojieties atzīmēt kalendāros, jo Kolins melnā un baltā krāsā pirmizrāde pakalpojumā Netflix notiks 2021. gada 29. oktobrī! Apskatiet paziņojumu par izlaišanas datumu un pāris pirmā izskata bildes, izmantojot Strong Black Lead Twitter .

Jūs nepazīstat Keperniku, kamēr nepazīstat Kolinu. Šis ir jūsu pirmais ieskats COLIN IN BLACK & WHITE — sērijā no @kaepernick7 un @ava 29. oktobrī Netflix. pic.twitter.com/nILTOJuIzD

— spēcīgs melnais svins (@strongblacklead) 2021. gada 12. augustskad iznāk manifesta 3. sezona vietnē Netflix

Paredzēts, ka šova rudenī tiks izlaistas sešas epizodes, un katra sērija noteikti iedvesmos jūs no šī bijušā futbolista dzīves, tāpat kā tā iedvesmoja tos, kuri piedalījās jaunajā šovā. Un, runājot par aktieriem, pārbaudiet, ko jūs redzēsiet savos ekrānos vēlāk šoruden.

Kolins melnā un baltā lomās

Pēc pirmā acu uzmetiena fotoattēlu apskatīšanas jūs, iespējams, paklupa uz dažām sejām, kuras atpazīstat, un dažām sejām, kuras jūs varētu priecāties satikt!

Betija un Arčijs 5. sezona

Parki un atpūta Aktieris Niks Ofermens seriālā atveidos Riku Keperniku, Mērija Luīze Pārkere atveidos Terēzas Kepernikas lomu, Gabriels Vomaks būs restorāna patrons, bet Džeidens Maikls atveidos jauno Kolinu Keperniku, savukārt pats Kaperniks stāstīs visu seriālu. .Turklāt aktieri un aktrises Amarr, Mace Coronel un Howard M. Lockie iejutīsies attiecīgi Edija, Džeika un Trenera Pārkera lomās.

Kolins melnbaltajā konspektā

Seriāls ir paredzēts kā biogrāfija par viena no desmitgades ietekmīgākajiem futbolistiem, ja ne, tad gadsimta.

Kaepernika pirmsākumi ir piepildīti ar mirkļiem, kas lika viņam kļūt par tādu stipras gribas vīrieti, kāds viņš ir šodien. Stāsts par šo jauno vīrieti noteikti ir jādzird, sākot ar viņa mīlošo vecāku adoptēšanu un beidzot ar ieiešanu skolā, kurā tika izkopti viņa talanti. Vairāk par oficiālais konspekts izmantojot Netflix, ir tieši šeit:

Šajā Kolina Kepernika un Avas Duvernē drāmas seriālā tiek pētīti Kepernika vidusskolas gadi un pieredze, kas lika viņam kļūt par aktīvistu.

Jūs noteikti nevēlaties palaist garām nevienu sekundi no šīs iedvesmas izrādes, tāpēc noteikti noskaņojieties Kolins melnā un baltā krāsā kad tā pirmizrāde notiks piektdien, 29. oktobrī, tikai pakalpojumā Netflix.