Sasitīts izlaišanas datums, dalībnieki, konspekts un daudz kas cits

Sasitīts izlaišanas datums, dalībnieki, konspekts un daudz kas cits

Sasitums , tuvojas Halles Berijas debija režijā Netflix 2021. gada rudenī. Filma, kas ir daļa no straumētāja oriģinālo filmu saraksta, ne tikai iepazīstinās skatītājus ar Berija prasmēm aiz kameras, bet arī ienesīs viņus zvana pusē.Ikoniskā aktrise filmā spēlē Džekiju Džastisu, MMA cīnītāju, kura sapņi ir izskaloti, līdz viņas dzīvē atgriežas dēls. Džekija, apņēmības pilna darīt visu, ko viņš dara pareizi, iesaistās nogurdinošajā procesā, lai būtu piemērota cīņai ļoti konkurētspējīgajā pasaulē, no kuras viņa bija aizgājusi.

Sagatavojieties redzēt Beriju, sievieti, kurai nav sveša darbība un zilumi, kā viņas rokas kļūst asiņainas, iemiesojot cīnītāju. Šī sporta drāma, kuras pamatā ir sieviete, kas atgriežas pie sava iecienītā sporta veida un kļūst par māti, par kuru viņa vēlas būt, šķiet, ka tā ir filma, kuru mēs nevēlamies palaist garām.

Lūk, par ko mēs zinām Sasitums un ko vēl gaidīt no filmas.

Sasitīts izlaišanas datums

Saskaņā ar Berija tvītu, filmas pirmizrāde notiks trešdien, 24. novembrī vietnē Netflix. Tvītā ir iekļauti viņas pirmie attēli, kuros Džekija cīnās ringā.Šis jūtas savādāk. Sasitums nāk pie @netflix 24. novembris 💪🏽 pic.twitter.com/eqEnNXvM2Q

anime vietnē Netflix 2021

- Halle Berija (@halleberry) 2021. gada 11. augusts

Sasists ģipsis

  • Halle Berija kā Džekija Justice
  • Denijs Boids jaunākais kā Menijs Laions jaunākais.
  • Stīvens Makinlijs Hendersons kā Pops
  • Šamiers Andersons (varoņa vārds nav zināms)
  • Adans Kanto (varoņa vārds nav zināms)
  • Šeila Atima Bobija Budhakana Berroa
  • Nikolajs Nikolajevs Igora lomā
  • Denijs Dilons trakās Esteres lomā

Sasituma konspekts

Tomēr šai Halles Berijas vadītajai drāmai vēl nav izdots oficiāls kopsavilkums, Nodošanas laiks ir ziņojis par šādu informāciju par filmas priekšnoteikumu:[Džekija Džastiisa] ir apkaunota MMA cīnītāja, kurai ir neizdevusies viena lieta, kurā viņai jebkad ir bijusi laba — cīņa. Kad 6 gadus vecā Menija, dēls, pie kura viņa izgāja pirms gadiem, atgriežas pie viņas sliekšņa, Džekijai ir jāiekaro pašas dēmoni, jāsastopas ar vienu no niknāk uzlecošajām MMA pasaules zvaigznēm un galu galā jācīnās, lai kļūtu par māti zēns ir pelnījis. Filma ir Rokijisks stāsts par izpirkšanu, par sievietes nogurdinošo MMA treniņu Ņūdžersijā, lai iegūtu tādu formu, kāda nepieciešama, lai cīnītos ar daudz jaunākiem pretiniekiem.

Mēs jūs informēsim par vairāk Sasitums jaunumi, tostarp filmas treileris. Sekojiet līdzi jaunumiem Netflix Life — jūsu iecienītākā vietne, kurā varat atrast visu, kas attiecas uz Netflix.