Labākās Breda Pita filmas vietnē Netflix

Labākās Breda Pita filmas vietnē Netflix

Kredīts: IFC.com

Kredīts: IFC.comīsti aplaupīt sapuvušus tomātus
Labākās Džordža Klūnija filmas vietnē Netflix Sense8 2. sezonas pirmizrāde ap 2016. gada Ziemassvētkiem

Labākās Breda Pita filmas vietnē Netflix, tostarp filma ar daudzām darbībām Negodīgi Basterds .

Kopš tā laika viņam bija maza loma Thelma un Luīze pirms vairāk nekā divām desmitgadēm Breds Pits ir bijis viens no vadošajiem vīriešiem Holivudā un sniedzis faniem dažas neticamas izrādes.

Daži no šiem neticamajiem priekšnesumiem ir pieejami straumēšanai Netflix.

Netflix vietnē ir sešas Breda Pita filmas Negodīgi Basterds būdams galvenais vadītājs, taču ir arī dažas filmas, kuras, iespējams, gadu gaitā esat palaidis garām.

cik sezonas ārējās bankās
Vairāk netflix:50 labākās asa sižeta filmas vietnē Netflix

Šeit ir visas Breda Pita filmas Netflix un to sižeta kopsavilkums ar Netflix pieklājību.

Spiegu spēle - Spiegs veterāns uzņemas savas karjeras bīstamāko misiju, kad viņš uzzina, ka viņa bijušais protežē ir politiskais ieslodzītais, kuram piespriests nāves gadījums Ķīnā.Džonijs Suede - Tiecīgā roka zvaigzne Džonijs Suede gūst smagas mācības par to, kas dzīvē ir svarīgi pēc tam, kad viņa karjera, kas strauji pieaug, skrien virsū.

Pilns frontāls - Šis intriģējošais ‘neoficiālais karmiskais turpinājums’ Sekss, meli un videolente koncentrējas uz gaidāmo 40. dzimšanas dienas balvu Holivudas filmu producentam.

Negodīgi Basterds - Ebreju kinoteātra īpašnieks okupētajā Parīzē ir spiests rīkot nacistu pirmizrādi, kur amerikāņu grupa, ko sauc par Basterds, plāno sarunu.Akmeņošana Fulhemas apgabalā - Pēc tam, kad neapdomīgi tīņi nogalina amīšu bērnu, prokurors mēģina saukt pie atbildības jauniešus, neskatoties uz sabiedrības nosodījumu.

skaties Riks un Mortijs 9. sēriju

Mīksti viņus nogalināt - Kad pāris zema līmeņa blēži aplaupa ar Mob aizsargātu pokera spēli, tiek nolīgts slaids izpildītājs, lai izsekotu likumpārkāpējus un rūpētos par uzņēmējdarbību.

Kāda ir jūsu mīļākā Breda Pita filma vietnē Netflix? Kāda Breda Pita filma, kuru vēlaties, bija Netflix?