Vai Gredzenu pavēlnieka filmas ir pieejamas Netflix?

Vai Gredzenu pavēlnieka filmas ir pieejamas Netflix?

Viena no visu laiku labākajām filmu franšīzēm ir roku uz leju Gredzenu pavēlnieks triloģija. Sākot ar miljardiem dolāru kasēs un beidzot ar Amerikas Kinoakadēmijas balvas saņemšanu, dažas filmu sāgas varētu sasniegt fantāzijas epopeju. Šokējoši, pat ne Krēslas sāga varētu to izdarīt.Pirms gaidāmās izlaišanas Gredzenu pavēlnieks sērija vietnē Amazon , seriāla cienītāji vairāk nekā visticamāk meklē, kur varētu sekot līdzi oriģinālajai filmu triloģijai, kas tika izdota 2000. gados.

Protams, jūsu pirmā pietura varētu būt Netflix, kur Gredzenu pavēlnieks filmas agrāk ir straumētas dažādās kombinācijās. Tomēr, iespējams, vēlēsities turpināt meklēt fanu iecienīto triloģiju citur, lai sasniegtu to pirms nākamā gada Amazon sērijas pirmizrādes.

Diemžēl, Gredzenu pavēlnieks filmas pašlaik nav pieejamas skatīšanai pakalpojumā Netflix, taču tas nenozīmē, ka tās nevarēs atgriezties nākotnē vai ka tie nav pieejami nevienā citā straumēšanas pakalpojumā. Lūk, kur noskatīties godalgoto triloģiju.

Kur skatīties filmas Gredzenu pavēlnieks

Šobrīd jūs varat atrast visus trīs Gredzenu pavēlnieks filmas ieslēgtas HBO maks . Tieši tā, varat noskatīties fantāzijas piedzīvojumu sērijas maratonu ar visu triloģiju: Gredzena sadraudzība (2001), Divi torņi (2002) un Karaļa atgriešanās (2003).Tiem, kas arī meklē visu sāgu, HBO Max ir arī visas trīs filmas Hobits prequel triloģija ar Mārtinu Frīmenu galvenajā lomā: Negaidīts ceļojums (2012), Smogas postīšana (2013) un Piecu armiju kauja (2014).

Lai gan var būt nedaudz mulsinoši, ka abas filmu triloģijas tiek rādītas kanālā HBO Max, kamēr fani paredz Amazon Prime Video seriālam, kura pirmizrādes datums ir noteikts 2022. gada septembrī, astoņu sēriju pirmā sezona notiek pirms abām triloģijām Otrajā Viduszemes laikmetā.

Mēs noteikti informēsim jūs par to, vai Gredzenu pavēlnieks filmas atgriežas Netflix pirms šova izlaišanas 2022. gadā, taču tieši tagad saņemiet Frodo labojumus HBO Max!