7 labākās filmas un šovi, ko noskatīties garajā ceļa braucienā

7 labākās filmas un šovi, ko noskatīties garajā ceļa braucienā

LABĀ VIETA -

LABĀ VIETA - “Patty” 412. sērija - attēlā: (lr) Jameela Jamil kā Tahani, Manny Jacinto kā Jason, D'Arcy Carden kā Janet, Kristen Bell kā Eleanor, William Jackson Jackson Harper kā Chidi - (Foto: Colleen Hayes / NBC)Labākās filmas un šovi, ko skatīties ceļojuma laikā

1. Zēns

Zēns ir pilngadīga filma par to, kā Meisons atklāj, ko nozīmē būt zēnam, kurš galu galā kādreiz kļūs par vīrieti. Viņš ir harizmātisks, mīlošs un ziņkārīgs - tās īpašības, kas noteikti piemīt katram ceļiniekam.

cik sezonas laba ragana

Šo filmu padara unikālu tas, ka tā bija filmēts divpadsmit gadu garumā , kas nozīmē, ka jums patiešām jāskatās, kā filmas laikā varoņi aug. Tā ir patiešām ievērojama filma, un pat tika nominēta vairākiem Kinoakadēmijas balvas ieskaitot labāko filmu 2015. gadā.

Zēns ir divu stundu, 45 minūšu emocionāls kalniņi, kas noteikti atstās jūs asarās.

divi. Mazā jaunkundze Saule

Šī disfunkcionālā ģimene padarīja foršu iespēju veikt garus ceļa braucienus!

Mazā jaunkundze Saule ir skaists, sirdi piepildošs stāsts par to, kā ģimene iet vēl vairāk, lai aizvestu savu meitu skaistumkonkursā. Viņu sasistais dzeltenais furgons apvieno šo trako ķekaru un atgādina par to, kas patiesi ir svarīgs.

Ja ar to nepietika ar pārdošanas punktu, Birojs aktieris Stīvs Karels filmā spēlē zvaigznes, padarot filmu tik ikonu.

Šī filma atstās tevi siltu, kad tu omulīgi izturēsies pret sava furgona loga auksto stiklu.

3. Lauva

Šī ir vēl viena filma par ceļojumu - tikai šoreiz vīrietis dodas ceļā, lai atkal satiktos ar savu sen pazudušo brāli un māti, kuru viņš nav redzējis kopš bērnības.

Troņu spēle, straumējot Netflix

Pēc tam, kad Dev Patela atveidotais Saroo ir pavadījis neiedomājamus divdesmit piecus gadus atdalīts no savām mājām Kalkutā, Indijā, viņš ir apņēmies atrast ceļu atpakaļ pie visa, ko zaudējis.

Balstīts uz patiesu stāstu , Lauva velk pie sirds un liek jums saprast, ka vissvarīgākais solis jebkurā ceļa braucienā ir pirmais solis.

bezmaksas britnijas dokumentālā filma Netflix

Četri. Laba vieta

Lai pārslēgtu pārnesumus no sirds raudāšanas, Laba vieta ir jautra sērija, kas pievēršas nāves tēmai un tam, kas notiek pēc mūsu nāves.

Kā mēs varam zināt, kurš iet uz labu vai kurš uz sliktu? Ko mēs varam darīt, lai nenonāktu sliktā vietā? Šajā televīzijas sērijā, kurā piedalās Kristena Bella, tiek apspriests, ko patiesībā nozīmē būt labam un vai ir vērts sasniegt labu.

Lai gan tā ir komēdija, Laba vieta ir veltīts arī atbildēm uz jautājumiem, kas mums visiem varētu būt par dzīvi, un tiek garantēts, ka jūs ceļojuma laikā padarīsiet jūs filozofiskus.

5. Svešas lietas

Aizraujošais, pārdabiskais Svešas lietas ir labs veids, kā pavadīt laiku garajā ceļa braucienā.

Četri bērnības draugi nonāk apgrieztā pasaulē, kad pazūd viens cits viņu paziņa Vils Byers. Apņēmības pilni atrast savu draugu, šie izdomas bagātie bērni meklē mežā un tā vietā atrod meiteni Vienpadsmit, kurai ir traki spēki, kas, iespējams, ir atslēga, lai atklātu Vila Byersa atrašanās vietu.

Svešas lietas ir sērija, kurā jūs noteikti izjutīsit nostalģiju, un, izrādei jau pavisam drīz izlaižot ceturto sezonu, jums būs vēl vairāk ko gaidīt pēc tam, kad būsit devies ceļā.

6. Queer Eye

Grace and Frankie 7. sezonas 7. sērijas

Varbūt ceļojuma laikā vēlaties atcerēties to izplūdušo sajūtu, ka vēlaties atrast sevī kaut ko lielāku par sevi. Netflix sērija Queer Eye dara tieši to, kad Džonatans, Karamo, Tans, Bobijs un Antoni atstāj jums padomu, kas pilnīgi mainīs jūsu dzīvi.

Pasakainais kvintets satiek svešiniekus, kuri ir pelnījuši vēl vienu kadru, iemīloties dzīvē, un atjauno šīs personas ēdienu, mājas, modi, skaistumu un kultūru. Dalieties iemācītajos ieteikumos ar saviem ceļa draugiem, kad viņi pamostas.

7. Laimes vajāšana

Kad jūs turpināt savu darbību, mēs atstājam jūs ar šo vajāšanu.

Visbeidzot, bet noteikti ne mazāk svarīgi mūsu sarakstā ir Will Smith Laimes dzīšanās, filma par tēvu, kurš dara visu iespējamo, lai nodrošinātu savu dēlu (spēlē Vila Smita dēls Džeidens Smits) un dod viņam dzīvi, par kuru viņš var pasmaidīt.

Balstoties uz citu patiesu stāstu, šī filma runā par to, kā ceļojums ir tikpat svarīgs kā galamērķis.

viens sitiens vīrietis Sean 2

Kā jūs ierodaties jūsu mēs ceram, ka šīs filmas ļaus jums justies atsvaidzinātam un gatavam nākamajam ceļa braucienam kopā ar saviem mīļajiem. Atcerieties braukt droši, atpūsties un izbaudīt ceļu.

Nākamais:50 labākās Netflix filmas, kuras skatīties šobrīd